SEBRA komoda su vystymo stalu, stalčiai CHANGING UNIT CLASSIC GREY

SEBRA komoda su vystymo stalu, stalčiai CHANGING UNIT CLASSIC GREY

  • Prekės kodas: 2450
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 849.00€
  • Be PVM: 849.00€

Galimi pasirinkimai

SEBRA komoda yra elegantiškas, funkcionalus daniško dizaino baldas, kuris atitinka filosofiją „Du viename“. Komodą sudaro viršutinė dalis ir du stalčiai arba durelės (priklausomai nuo modelio).Komoda buvo suprojektuota vadovaujantis nesenstančia skandinaviška dvasia, kuri puikiai dera su kitais SEBRA INTERIOR klasikinės kolekcijos baldais. Funkcionalus, saugus klasikinio stiliaus baldas yra pagamintas nenaudojant nepageidaujamų chemikalų ir tarnaus itin ilgai, jį galima statyti miegamajame, vaiko kambaryje, vonioje ar bet kurioje kitoje namų vietoje.

Baldas pristatomas nesurinktas, tačiau tai padaryti visiškai lengva – rasite pridėtą surinkimo instrukciją. Maksimali apkrova - 11 kg.

Baldas parduodamas kartu su SEBRA vystymo lenta. Daugiau informacijos apie vystymo lentą: https://lovelymess.lt/lt/sebra-vystymo-lenta-pusle-pur-dew-grey

Spalva: Classic grey

Medžiaga: bukas/gumuota mediena/MDF

Dydis: 70x75x85 cm

Priežiūra: Valykite šluoste, suvilgyta muiluotu vandeniu. Visada naudokite minkštą šluostę, kad išvengtumėte įbrėžimų ir nublizginkite paviršių sausa šluoste. Valydami nenaudokite abrazyvių valiklių, baliklių ar aštrių daiktų.