Teirautis SEBRA ilginama kūdikio ir jaunuolio lova SEBRA BED CLASSIC GREY

SEBRA ilginama kūdikio ir jaunuolio lova SEBRA BED CLASSIC GREY

  • Prekės kodas: 2442
  • Prieinamumas: Teirautis
  • 959.95€
  • Be PVM: 959.95€

SEBRA – tai lova, kuri auga kartu su vaiku. Ši danų sukurto dizaino lova, kai reikia, gali būti pailginama. Iš bukmedžio pagaminta lovos versija buvo pristatyta Viggo Einfeldto, ikoninio dizainerio, 75-ųjų metinių proga. Lova atiduoda pagarbą dizainui ir sąžiningam bei funkcionaliam V. Einfeldto požiūriui į dizainą. Matinio lakuoto buko apdaila su pastebimu grūdėtumu tai puikiai atspindi ir sutelkia dėmesį į lovos formą bei suteikia jai išskirtinę išvaizdą.

2016 m. SEBRA INTERIOR įsigijo JUNO lovos dizaino, kurį 1942-43 m. sukūrė Viggo Einfeldtas, teises. Dizainas buvo atnaujintas, suteikiant klasikinę nesenstančią ir dailią išvaizdą lovai, pavadinti SEBRA BED. 2017-aisiais paminėtas šio dizaino 75-metis. Lova iš pradžių buvo vadinama augančia kartu su vaiku – tai šūkis, kuris yra visiškai teisingas, nes ji turi pailginimo funkciją, kuri suteikia galimybę tą pačią lovą naudoti skirtingais vaiko augimo etapais: nuo kūdikystės iki jaunuolio amžiaus (155 cm). Ši funkcija užtikrina ilgesnį naudojimą ir suteikia naudos vaikui, šeimai ir aplinkai. JUNO lova išsiskiria tuo, kad yra viena pirmųjų, jei ne pirmoji apskritai, kurią kuriant daugiausiai dėmesio buvo skiriama vaiko saugumui. Saugos elementai yra tarsi šios lovos DNR dalis. JUNO lova buvo gera, saugi ir perduodama iš kartos į kartą bei naudojama daugybę metų, tačiau originalus Viggo Einfeldto dizainas nebeatitiko šiandieninių saugos reikalavimų.

Dėl to SEBRA INTERIOR pritaikė lovą ir jos funkcionalumą iš naujo, kad būtų patenkinti visi vaikų ir jų tėvų poreikiai. Vienas patobulinimas yra reguliuojamas pagrindas, kuris leidžia vaiką lengvai iškelti iš lovos arba į ją paguldyti – tai itin svarbu, kai kūdikis gyvena pirmuosius savo gyvenimo mėnesius.

Reguliuojamas pagrindas suteikia saugų ir patogų pagrindą kūdikio nugarai bei kaklui, todėl mažyliui lengviau užmigti. Atstumas iki lovos yra mažesnis ir tai suteikia daugiau saugumo. Kai kūdikis pradeda bandyti sėstis ar ropoti, lovos pagrindą galima nuleisti.

Išskirtiniai rankų darbo lovos šonai ir frontonai užtikrina vaiko saugumą pirmaisiais gyvenimo metais ir neleidžia jam išlipti pačiam, kai jis pradeda daugiau judėti, mokosi sėdėti ar stovėti lovoje. Strypai apačioje sumodeliuoti taip, kad būtų sukurtas nuolydis, o tai reiškia, kad vaikas negali įsitvirtinti ir užlipti bei iškristi per lovos kraštą. Šonai gal bbūtų nuimami, kai vaikas gali lipti iš lovos ir tai yra daug patogiau, palyginti su originaliu dizainu, kuris sukurtas prieš dešimtmečius.

Daugybė įvairių derinių leidžia nuolat atrasti naujus lovos panaudojimo būdus, o tai buvo viena iš kertinių Viggo Einfeldto sukurto JUNO lovos dizaino idėjų.

SEBRA BED yra klasikinio nesenstančio dizaino lova, pagaminta iš medžio, todėl idealiai tinka vaikams. Ji itin ilgaamžė, todėl gali būti perduodama iš kartos į kartą. Lovos medžiagos yra apdorojamos antibakteriniu, aplinkai nekenksmingu ir netoksišku laku, kuris užtikrina švarą ir aplinkos saugumą mažyliams. Mikrobiologiniai sidabro jonai, kurie dažniausiai naudojami sveikatos sektoriuje, suardo ir užkerta kelią mikroorganizmų dauginimuisi, todėl sumažina bakterijų plitimą. Lakas yra išbandytas nepriklausomose laboratorijose pagal JIS Z 2801 standartus, įskaitant ir E.coli bakterijas. Jis buvo išbandytas ir patvirtintas REACH, atitinka DS/EN 716-1: 2017 + AC: 2019 saugos reikalavimus.

SEBRA BED buvo sukurta vaikams nuo gimimo iki 155 cm ūgio. Didžiausia leistina svorio riba, kai lovos pagrindas yra viršutinėje padėtyje: 15 kg, apatinėje – 80 kg.

Baldas pristatomas nesurinktas, tačiau tai padaryti visiškai lengva – rasite pridėtą surinkimo instrukciją.

Spalva: Classic grey

Medžiaga: beržo mediena

Dydis: 75,8x88x115 (155) cm

Priežiūra: Valykite šluoste, suvilgyta muiluotu vandeniu. Visada naudokite minkštą šluostę, kad išvengtumėte įbrėžimų ir nublizginkite paviršių sausa šluoste. Valydami nenaudokite abrazyvių valiklių, baliklių ar aštrių daiktų.