Vaikiškos lovytės


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

LEANDER lova paaugliui THE BUGGING SUPERHERO GREY

Gera lova yra daug daugiau nei tik baldas. Perdėta? Galbūt, o gal ir ne. Mes manome, kad gera lova y..

899.00€

LEANDER lova paaugliui THE BUGGING SUPERHERO WALNUT

Gera lova yra daug daugiau nei tik baldas. Perdėta? Galbūt, o gal ir ne. Mes manome, kad gera lova y..

899.00€

LEANDER lova paaugliui THE BUGGING SUPERHERO WHITE

Gera lova yra daug daugiau nei tik baldas. Perdėta? Galbūt, o gal ir ne. Mes manome, kad gera lova y..

899.00€

LEANDER lova paaugliui THE BUGGING SUPERHERO WHITE WASH

Gera lova yra daug daugiau nei tik baldas. Perdėta? Galbūt, o gal ir ne. Mes manome, kad gera lova y..

899.00€

Vaikiškos lovytės yra tas baldas, kuris dažniausiai tampa vaiko kambario centru. Juk čia yra pati jaukiausia vieta, kurioje ne tik gera ilsėtis, bet ir klausyti pasakų, žaisti bei pramogauti. Miegas augančiam organizmui labai svarbus, tad tėveliai lovytę turi parinkti labai atsakingai.

Kokią vaikišką lovytę pasirinkti?

Ieškokite ilgaamžių ir kokybiškų sprendimų. Pirkti vadovaujantis vien kainos kriterijumi tikrai neverta, nes vaikiška lovytė bus naudojama ne vienerius metus. Jei vaikiškos lovos medinės, jos ilgai tarnaus ir išlaikys estetinę išvaizdą.

Standartinės vaikiškos lovytės 140x70 cm – optimalus pasirinkimas. Tokie išmatavimai atitinka vaiko poreikius miegui, mažyliai jaučiasi patogiai, be to, lengviau randami įvairiausi priedai: patalynė, vaikiškos lovytės čiužiniai ir kt. Vaikiškos lovos mergaitėms yra dažniau dekoruojamos, tačiau jaukumą mėgsta ir berniukai, tad perkant lovytę visada verta pasidairyti ir priedų.

Transformuojamos vaikiškos lovytės

Transformuojami baldai – naujos tendencijos interjere. Jie keičiasi ir „auga“ kartu su vaiku. Transformuojamos lovytės išsiskiria ne tik originaliu dizainu, bet ir funkcionalumu. Jos tinka kūdikiams, o vėliau ir ūgtelėjusiems vaikams ar net paaugliui. Tokie baldai kainuoja kiek brangiau, bet yra labai funkcionalūs: vaikiškos lovytės su stalčiais komplektuojamos su papildomais elementais, kai kurios netgi gali virsti sofa.

Vaikiškos lovytės apsaugėlės

Saugumas – visada svarbu, todėl vaikiškos lovos apsauga turi atitikti vaiko amžių. Naujagimiams naudojamos itin minkštos apsaugėlės visame perimetre, o vyresniems vaikams gali pakakti turėklo. Svarbiausia apsaugoti mažylį nuo kritimo, šiuo atžvilgiu itin praktiškos yra vaikiškos lovytės nuleidžiamu šonu. Jos parduodamos rinkinyje su visais turėklais, tačiau vaikui paaugus juos galima pašalinti.

Vaikiška lovytė kambario interjere

Lovytės išvaizdą lemia patalynė, tad galite eksperimenuoti. O jei norite išskirtinių detalių, ieškokite vaikiškos lovytės-mašinos, žmogaus voro, o drugelis, meškiukas ar debesis bus puiki vaikiška lova mergaitei. Iš esmės vaikiškos lovos berniukams ir mergaitėms skiriasi tik naudojamomis dekoro detalėmis.

Vaikiškos dvigules lovos taupo vietą, bet nėra itin populiarios. Patogiau vietos išlošti, kai vaikiškos lovytės su komoda derinamos pastarąja integruojant. Vaikiškos lovos-nameliai – jaukus ir smagus pasirinkimas, kurį mažyliai tiesiog dievina. Tai poilsio ir žaidimų erdvė viename, o dar daugiau jaukumo suteikia dekoracijos, pavyzdžiui, vaikiškos karuselės virš lovytės.

Ar verta lovytę vaikui pirkti internetu?

Kad ir kokie būtų pasirinktos lovytės matmenys, tai nėra mažas baldas, kurį transportuoti bus pigiau perkant internetu. Be to, išvengsite daugybės rūpesčių, nes užsakytą prekę kurjeris pristatys į tokius miestus kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Utena, Ukmergė, Panevėžys ir kt. Dar truputį sutaupyti padės ir akcijos, kurios vyksta tokiose parduotuvėse: jų metu nauji baldai parduodami mažesne kaina. Išparduodamos ankstesnių kolekcijų lovytės, kurios yra puikios kokybės, tad vaikiškos lovytės tarnaus ilgai ir puikiai derės vaiko kambaryje.