LORENA CANALS kilimas HIPPY STARS NATURAL

LORENA CANALS kilimas HIPPY STARS NATURAL

HIPPY STARS dizainas yra vienas populiariausių pasirinkimų plaunamų kilimų kategorijoje. Šis 100 proc. medvilnės kilimas gali būti plaunamas bet kurioje buitinėje skalbimo mašinoje. Skirtingų formų asimetriškos žvaigždės išdėstytos ant švelnaus atspalvio pagrindo. Kilimo kraštai yra derančio atspalvio, kuris matomas ir vidinėje kilimo pusėje, o šonus puošia kutai. Skirtingi atstumai tarp elementų kuria subtilų vintažinį stilių, atskleidžiantį įdomių tekstūrų ir reljefų derinį.

Šis kilimas yra įkvėptas hipių kultūros, tad puikiai derės bet kokio stiliaus interjere, vaiko kambaryje. Ir visai nesvarbu, tai berniukas ar mergaitė – šį žvaigždėtą kilimą pamėgs visi. Kilimas yra minkštas ir lengvas, tad jį patogu naudoti ir terasoje, miegajame ar bet kurioje kitoje namų erdvėje. Derinkite su HIPPY STARS pagalvėlėmis.

Kilimas pagamintas rankomis, su mūsų amatininkų meile ir rūpesčiu detalėms.

Kiekvienas mūsų kilimas yra unikalus ir kitoks. Daug dėmesio skiriame kiekvienai detalei. Tai yra rankomis pagamintas produktas, dėl to spalvų atspalviai bei formos gali truputį varijuoti. Produktas atitinka visus kokybės ir saugumo vaikams reikalavimus, yra gaminamas taikant ISO 9001, ISO 14001, IS 18001 ir AITEX standartus.

Medžiaga: 97 % ekologiška medvilnė, 3 % kitas pluoštas

Spalva: Natural

Dydis: 120x175 cm

Priežiūra: galima skalbti skalbyklėje, 30 laipsnių temperatūroje.

  • Prekės kodas: 2169
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 115.00€