Laikinai Nėra LITTLE DUTCH lavinamoji vaikštynė/stumdukas LITTLE FERM

LITTLE DUTCH lavinamoji vaikštynė/stumdukas LITTLE FERM

  • Prekės kodas: 5111
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 83.00€
  • Be PVM: 83.00€

Vaikščioti, žaisti ir mokytis galima vienu metu. Ši lavinamoji daugiafunkcė vaikštynė suteiks daugybę užsiėmimų, kurie bus ne tik įdomūs, bet ir lavins vaiko motorinius įgūdžius. Padėkite mažai žasiai ir žasiukams pereiti tvenkinį. Pažiūrėkite, kaip atsispindi šviesa pasukus veidrodėlį. O gal pamėginsite pasukti dantratį, kad pamatytumėte, kaip skraido vabzdžiai?

Meskite iššūkį savo kūdikiui su šiuo nepaprastu žaislu, kuris dovanoja daugybę veiklų. Be to, ši daili vaikštynė bus puikiai atrama žengiant pirmus žingsnius. Joje yra 8 veiklos, kurias reikia išmėginti. Tiek daug visko reikia ištirti, atrasti ir išmookti. Dėl savo dizaino ypatybių ši vaikštynė tinka mokytis vaikščioti vaikams iki 12 mėn. Amžiaus ir vyresniems, kurie pasiruošę žingsnius žengti savarankiškai. Pasiruoškite džiaugsmingoms linksmybėms, kai jūsų mažylis padės bėgioti po namus. Guminiai vaikštynės ratukai nepaliks žymių ant grindų ir yra saugūs naudoti viduje.

LITTLE DUTCH gamina aukštos kokybės nesenstančius žaislus, kurie yra stilingo dizaino ir patrauklių spalvų, su piešiniais ir iliustracijomis. Visi produktai atitinka Europos Sąjungos direktyvas ir yra gaminami socialiai atsakingai.

Spalva: Mix

Dydis: 32,5x35,5x49cm