LEANDER lova paaugliui THE BUGGING SUPERHERO GREY

LEANDER lova paaugliui THE BUGGING SUPERHERO GREY

  • Prekės kodas: 0712g
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 929.00€
  • Be PVM: 929.00€

Galimi pasirinkimai

Gera lova yra daug daugiau nei tik baldas. Perdėta? Galbūt, o gal ir ne. Mes manome, kad gera lova yra investicija yra vaiko gerovę. Netgi superherojai turi pamiegoti grožio miego. Miegas yra slaptas ingredientas, kuris suteikia vaikams energijos, skiriamos mokytis ir pažinti pasaulį. Miegas padeda smegenims ir kūnams augti ir tvirtėti. Miegas – tai energija, kuria įkraunama vaiko baterija.

LEANDER lovelė augs kartu su vaiku: nuo kūdikio iki jaunuolio. Lova sukurta taip, kad augtų keliais būdais, o ne tik vienu, kaip galvojate. Norint pakeisti dizainą ir funkciją reikia naudoti ALLEN raktą ir porą varžtų. Tai užtrunka tik sekundę ir paverčia bet kurį tėtį supermenu. Penkios puikios lovos viename – paprasta ir tikrai šaunu.

Jei pasirinksite LEANDER lovytę, investuoti į vaiko miegą reikės tik vieną kartą, nes ši lovelė auga kartu su vaiku. Pradėkite nuo lovos su dugnu ir šonais, apsaugančiais kūdikį. Kai vaikas išmoks stovėti, nuleiskite lovos apačią. Kai vaikas pasiruošęs pats išlipti iš lovos, galite pašalinti šonines dalis. Dabar turite standartinę 70x120 cm lovą. Kai lova taps per trumpa, tiesiog pakeiskite jos šonus ir pagrindą jaunuolio komplektu, kuris pridedamas įsigyjant lovelę. Dabar turite 70 x150 cm lovelę jaunuoliui.

Jei vaikui nebereikia lovos, ji gali būti naudojama kaip sofa paauglio kambaryje.

Lovytė parduodama tik su čiužiniu.

Medžiaga: sertifikuota bukmedžio mediena

Dydis: Baby bed: H: 94 cm, W: 70 cm, L: 120 cm   Junior bed: H: 54,4 cm, W: 70 cm, L: 150 cm

Priežiūra: neskalbti, nelyginti