LEANDER (60x120 cm) vaikiškas čiužinys COMFOR 7+

LEANDER (60x120 cm) vaikiškas čiužinys COMFOR 7+

  • Prekės kodas: 0811
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 169.00€
  • Be PVM: 169.00€

Galimi pasirinkimai

Originalus LEANDER čiužinys, užtikrinantis geriausiąkomfortą. Šis čiužinys užtikrina geriausią miegą dėl savo unikalios sudėties,leidžiančios pašalinti spaudimą. COMFORT 7+ yra patogus dvipusis čiužinys,sukurtas kūdikiui ar mažam vaikui. Jo užvalkas turi specialiai interguotąapsaugą nuo drėgmės, todėl čiužinį patogu naudoti. Dydis - 60*120 cm

Čiužinio charakteristikos:

-Rekomeduojamas kūdikiams ir vaikams iki 7 metų amžiaus.

- Originalus čiužinys puikiai užtikrina komfortą ir yra laidus orui, tad kiekvieną naktį mažylis puikiai miegos.- Viena pusė skirta kūdikiui, čiužinys optimaliai prisitaiko prie mažylio svorio.

- Putų sluoksnis kūdikiui skirtoje pusėje ir bangos formos kontūras užtikrina gerą vėdinimą ir yra pritaikytas kūdikio lovelės grotelėms.

- Pagerinta oro cirkuliacija vertikaliais oro kanalais.- Patogų miegą užtikrina užvalkalas su integruota apsauga nuo drėgmės TENCEL, kuri praturtinta levandų ir melisų aliejais, turi antibakterinį poveikį.

- Tinka alergiškiems vaikams.

- Sudėtis: 62 % poliesteris, 38 %liocelis (TENCEL) dygsniuotas su plaunama vilna. Medvilnė Oeko-Tex 100 1 klasė.

- Čiužinio užvalkalas yra nuimamas ir plaunamas atskirai, gali būti džiovinamas džiovyklėje neaukštoje temperatūroje.

- Suspaustas čiužinys per dieną ar dvi atgauna savo pradinę formą, dėl deformacijos jis gali laikinai nežymiai sutrumpėti.

- Poliuretano užpildas turi savitą kvapą, kurio neliks kelios dienos po čiužinio išpakavimo. Kvapas visiškai išnyks. Norint kvapą pašalinti greičiau, rekomenduojams drėgnas plovimas.

- Putos reaguoja į ultravioletinę šviesą, nuo tiesioginių saulės spindulių ir deguonies iš oro jos įgaus gelsvą atspalvį.