LEANDER CLASSIC komoda WHITE

LEANDER CLASSIC komoda WHITE

Jūsų mažylio kambarys yra pati pirmoji jo asmeninė erdvė, tad pasirūpinkite vieta, kurioje jis galėtų žaisti be jokių kliūčių. LEANDER komoda tam puikiai tinka, ji turi 4 talpius stalčius, kurie padės mažylio drabužėlius laikyti tvarkingai ir patogiai, taip pat čia tilps ir žaislai bei kiti daiktai.

Klasikinė komodaVaiko kambarys yra ta vieta, kur gimsta smagiausi žaidimai ir pramogos. Vieta, kurioje mažylio vaizduotė yra lavinama ir kuriamos smagiausios istorijos, pavyzdžiui, kaip piratas perplaukė septynias jūras, princesė pabėgo iš bokšto ar ugniagesiai užgesino gaisrą.

Kai vaikai žaidžia, jiems prireikia daug vietos. Jie mėgsta žaisti prie stalo ir ant grindų, todėl gera mintis yra rinktis praktiškus sprendimus ir pagalvoti apie tvarkingą daiktų saugojimą. Ši komoda visa tai suteikia, nes joje yra lengva ir smagu rasti tai, ko mažyliui reikia.Vaikas galės pats surasti savo žaislus apatiniuose komodos stalčiuose ir po žaidimo tvarkingai juos sudėlioti atgal. Galima sakyti, kas su šia komoda viskas turės savo ypatingą vietą kambaryje. O komodos turinys visada bus pasirengęs naujiems nuotykiams ir pramogoms.

Kiekvienas stalčius yra švelniai uždaromas ir apsaugotas nuo pirštukų privėrimo. Komoda neturi aštrių briaunų, ji suprojektuota naudojant LEANDER sukurtas “minkštas” formas.

Visiems gyvenimo atvejamsKomoda yra naudojama kaip įvairių daiktų saugykla, kurią galima lengvai pritaikyti tiek drabužiams, tiek žaislams. Drabužiai, kojinės, minkšti žaislai, knygos: komoda turi du didelius ir du mažus uždaromus stalčius, kuriuose tilps viskas.

Investuokite į baldus, kurie auga kartu su Jūsų vaiku. Komoda yra universalaus stiliaus, tad puikiai tiks ir kūdikio kambaryje, ir paauglio kambariui ar netgi biurui. Švelnios linijos ir paprastos detalės yra lengvai derinamos prie bet kokio stiliaus interjero.

Spalva: balta, pilkos spalvos rankenos

Medžiaga: MDF, lakuotas paviršius

Dydis: Aukštis 90cm, Plotis 94cm, Gylis 50cm

  • Prekės kodas: 1119
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 749.00€

Galimi pasirinkimai