LEANDER by Linea vystymo staliukas OAK

LEANDER by Linea vystymo staliukas OAK

Ruošiant kūdikio kraitelį, tėvai susiduria su daugybe pasirinkimų iš gausybės alternatyvų. Lygiai tokia pati situacija yra ir tuomet, kai tenka rinktis vystymo stalą. Vis dėlto svarbiausia yra Jūsų kūdikio saugumas. LEANDER vystymo stalas „Linea“ yra sukurtas taip, kad būtų saugus: su pakeltais kraštais, kad kūdikis besivartydamas neiškristų.

Vystymo stalas turi būti patogi vieta tiek mamai, tiek tėčiui. Kadangi šiuo stalu tėveliai naudosis bent kelis metus, daugybę kartų per dieną (ir naktį), turi būti sukurta patogi prieiga ir galimybė stalu naudotis be jokių nugaros skausmų. „Linea“ vystymo stalas turi aukščio reguliavimo funkciją, kad tiek mama, tiek tėtis galėtų nusistatyti patogų darbo aukštį ir galėtų džiugiai bendrauti su savo kūdikiu.

Kad Jūsų kūdikis niekada nebūtų paliktas be priežiūros ant vystymo stalo, įsitikinkite, kad viskas, ko gali reikėti yra padėta šalia. „Linea“ palengvina šią užduotį, nes vystymo stalas turi dvi lentynas, kuriose puikiai sutalpinsite reikiamus daiktus. Čia galite dėti viską: nuo vystyklų ir drabužėlių iki kūdikių aliejaus ir rankšluosčių.

Jūsų patogumui yra galimybė įsigyti ir papildomą stalčiuką. Stalviršis išsitraukia iš abiejų pusių, kad būtų lengviau pasiekti reikiamus daiktus ir tuo pačiu metu galima uždengti tuos, kurie nėra naudojami.Vystymo stalas parduodamas su čiužinuku, kurio spalvą galite pasirinkti, priderinti jo ir užvalkaliuko spalvą prie kambario interjero.

Spalva: ąžuolo, čiužinuko užvalkaliuko spalvą galima pasirinkti.

Medžiaga: mediena, padengta atspariu lako sluoksniu.

Dydis: H: 87 and 92 cm, W: 60 cm, D: 70 cm  • Prekės kodas: 0594
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 399.00€
  • Be PVM: 399.00€

Galimi pasirinkimai