Laikinai Nėra FABELAB vaikiškas termosas THERMO FOOD JAR PLANETARY

FABELAB vaikiškas termosas THERMO FOOD JAR PLANETARY

  • Prekės kodas: 7203
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 34.00€
  • Be PVM: 34.00€

FABELAB termosas tikrai pravers keliaujant. Jis pagamintas iš 18/8 klasės nerūdijančio plieno ir PP silikono be BPA. Termosas išlaiko maistą šaltą 24 valandas, o karštą – 10 valandų, yra atsparus maisto skoniui ar kvapui. Galite rinktis iš skirtingų dizainų, o termoso dangtelyje yra šaukštelis.

Saugus sąlyčiui su maistu – ES standartas, LFGB – maisto kokybės testas, DG CCRF – maisto kokybės testas

Medžiaga: 100 % nerūdijantis plienas 304 su plastiku

Matmenys: 9,5 x 14,5cm - 450ml

Priežiūra ir naudojimas: plaukite šaltame arba šiltame vandenyje su minkšta kempine ar šepečiu, kad išvalytumėte vidų. Laikykite termosą švarų, kad išvengtumėte kvapo, ir neužsukite dangčio, kad vidus optimaliai išdžiūtų. Norėdami kruopščiai išvalyti, galite 30 minučių užpildyti termosą karštu vandeniu, kuriame yra 10 % acto, o po to išskalauti švariu vandeniu ir minkštu šepetėliu.

Atsargiai! Nenaudokite termoso gazuotiems gėrimams, alkoholiui ir pan. Nenaudokite mikrobangų krosnelėje, orkaitėje, viryklėje ar ant atviros ugnies. Neplaukite indaplovėje, nes sumažės termoso šiluminis efektas. Nenaudokite abrazyvinių įrankių ar abrazyvinių valiklių. Nepalikite šaldytuve, nes sumažės termoso šiluminis efektas.