WHISHBEAR migdukas meškiukas

Laikinai Nėra WHISHBEAR migdukas meškiukas

Ūžesys naujagimiams yra natūralus garsas. Devynis mėnesius mamos pilvelyje kūdikiai girdi būtent į jį panašius garsus. Po gimimo pajuntama tyla kūdikiams yra visiškai nauja, prie jos reikia įprasti. Whisbear skleidžiami garsai naujagimiams primena laiką, praleistą mamos gimdoje. Jie pasijunta saugiau, lengviau nurimsta ir griečiau užmiega.

WHISBEAR ŠIRDELĖ

Tai išmanus prietaisas su verksmo jutikliu, skleidžiantis baltąjį triukšmą. Jis atpažįsta kūdikio verksmą ir automatiškai įjungia raminantį ūžesį. Ūžesys nurimsta praėjus 40 minučių, kai kūdikis užmiega. Soft Start / Soft Stop funkcija švelniai įjungia ir išjungia garsą. Prietaisas taip pat turi garso valdiklį.

NUO PIRMOSIOS GYVENIMO DIENOS

Whisbear® pagamintas iš saugios, kokybiškos medžiagos. Jis gali lydėti kūdikį nuo pirmosios jo gyvenimo dienos. Jam suteiktas TÜV Rheinland® international tarptautinis saugumo sertifikatas.

AUGA SU JŪSŲ KŪDIKIU

Whisbear® padeda mažyliams gerai miegoti. Tai - taip pat ir jutimą stimuliuojantis žaislas su šiugždančiomis ausimis ir kojomis iš skirtingos faktūros medžiagų, taigi puikiai tinka ir miegui, ir žaidimams.

WHISBEAR® - PRAKTIŠKAS

Whisbear letenėlėse įtaisyti magnetukai. Meškiuką galite pritvirtinti prie vežimėlio, automobilio kėdutės, krepšio su sauskelnėmis ir pan.

Whisbear® nuo pradžios iki pabaigos sukurtas Europos Sąjungoje. Tai garantuoja aukščiausią kokybę!

Beje, tokį migduką meškiuką turi ir Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos princesė!

  • Prekės kodas: 0441231
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 59.00€

Galimi pasirinkimai