WHISBEAR migdukas - žaislas BUNNY CREAMY

WHISBEAR migdukas - žaislas BUNNY CREAMY

  • Prekės kodas: 1994
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 64.00€
  • Be PVM: 64.00€

Naujiena iš WHISBEAR! Minkštas ir švelnus ūžiantis kiškis su verksmo jutikliu – migdukas ir žaislas viename. Padeda užmigti kūdikiui ir tinka naudoti nuo pirmosios gyvenimo dienos. Tai yra pirmasis jūsų mažylio draugas, kuris išliks pačiu mėgstamiausiu metų metus. Žaislo viduje esantis prietaisas skleidžia švelnų ūžesį, kuris primena kūdikiui draugiškus garsus, kuriuos girdėjo būdamas mamos pilvelyje. Šis ūžesys yra efektyvus ir saugus mažyliui. Prietaisas saugiai įmontuotas žaislo viduje.

Migdukas yra pagamintas iš minkštos aukščiausios kokybės medžiagos, kuri buvo kruopščiai išbandyta žaislų bandymo laboratorijose. Raštuota tekstilė naudojama kiškio ausytėms, buvo sukurta specialiai WHISBEAR prekės ženklui. Kiškio kojelę papuošėme puošniu auksinės širdies ženklu, kuris yra išsiuvinėtas su WHISBEAR logotipu. Magnetai, saugiai įmontuoti letenėlėse, todėl patogiai ir lengvai žaislą galima tvirtinti prie lovelės ar vežimėlio.

Kaip veikia verksmo jutiklis?

Verksmo jutiklis yra sumanus sprendimas, kurį sukūrėme galvodami apie naktį staiga prabudusius kūdikius. Kai žaislas atpažįsta kūdikio verksmą, jis automatiškai reaguoja sukeldamas švelnų raminantį ūžesį. Po 40 min. žaislas automatiškai sumažina garsą ir pereina į būdėjimo režimą. Jei vaikas vėl pradeda verkti, žaislas automatiškai tai identifikuoja ir įsijungia dar 20 min. Ūžesį taip pat galima įjungti ir išjungti rankiniu būdu, vieno mygtuko paspaudimu. Švelnus ūžesys filtruoja aplinkos triukšmą, o jo garsą galima reguliuoti rankiniu būdu.

Saugumo garantija

WHISBEAR gaminiai buvo pirmieji ūžesį skleidžiantys garsai Lenkijoje ir gavo oficialų INSTYTUT MATKI I DZIECKA patvirtinimą kaip saugūs vaikams, turintiems miego problemų. Institutas tikrina produktus pagal bendruosius, sveikatos ir vystymosi saugos kriterijus.

Garantija visam naudojimo laikotarpiui

Esame tikri dėl mūsų siūlomos produkcijos aukščiausios kokybės, todėl WHISBEAR gaminiams suteikiama viso gyvenimo garantija. Tiesiog užregistruokite savo įsigytą žaislą www.whisbear.com. WHISBEAR yra žaislai, kurie išliks jūsų mažylio draugais daug daug metų.

Laboratoriniai testai

WHISBEAR žaislai ir prietaisai yra išbandyti ir sertifikuoti pagal saugos standartus, taikomus įvairiose rinkose, įskaitant Europą ir JAV. Testai nuolat vykdomi šiose sertifikavimo įstaigose: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności ir Komag.

Dūzgiančius žaislus sukūrė dvi mamos: Julia Sielicka ir Zuzia Sielicka. Jie padeda tėvams nuraminti ir užmigdyti kūdikius, todėl yra geriausias pasirinkimas kaip kūdikio kraitelio dovana.

Lengva priežiūra

Plaukite tik išėmę ūžesio įtaisą. Prietaisui veikti reikalingos 3 AAA tipo baterijos. Saugumo sumetimais, baterijos nėra pridedamos prie žaislo.

Spalva: kreminė ir margo audinio derinys

Dydis: 33x13x16 cm

Priežiūra: galima skalbti skalbyklėje