WHISBEAR išmanusis migdukas - žaislas BUNNY GREY

WHISBEAR išmanusis migdukas - žaislas BUNNY GREY

  • Prekės kodas: 3110
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 99.00€
  • Be PVM: 99.00€

WHISBEAR kiškutis – tai pirmasis ir geriausias kūdikio draugas, kuris tokiu išliks metų metus. Jis padeda užmigti skleisdamas malonų užesį, vadinama baltuoju triukšmu, kuris patinka kiekvienam mažyliui. Žaislą galima lengvai ir saugiai tvirtinti prie kūdikio lovelės šono.

Dūzgiančio WHISBEAR žaislo viduje yra išmanusis įrenginys su CRYSENSOR funkcija, kurią galima valdyti per programėlę. Aptikęs vaiko verksmą, žaislas automatiškai reaguoja įjungdamas vieną iš garso tipų: baltą, rožinį ar jūros bangų. Taip pat galima reguliuoti garso trukmę ir intensyvumą, atsižvelgiant į individualius kūdikio poreikius.

Saugi BLUETOOTH SMART technologija leidžia valdyti žaislo viduje esantį išmanųjį įrenginį nuotoliniu būdu, naudojant išmaniajame telefone įdiegtą programėlę.

Kiškučio miego monitorius apsaugo ramų kūdikio miegą. Jis praneša tėvams, kai kūdikis pradeda verkti, nusiųsdamas CRYALERT perspėjimą į su žaislu suporuotą mobilųjį įrenginį. Tuo pačiu metu programa analizuoja kūdikio miego kokybę, stebėdama žaislo viduje esantį triukšmo įtaisą.

WHISBEAR kiškutis yra puikus tėvelių pagalbininkas, kuris padeda pasirūpinti mažyliu. Tai leidžia kontroliuoti kūdikio raidą ir padeda tvarkyti šeimos dienotvarkę. Šis mielas asistentas leid jums suplanuoti būsimus kūdikio vizitus pas gydytoją, o taip pat pateiks pasiūlymus pagal mažylių amžių. WHISBEAR kiškutis kartu yra ir išsamus tėvelių vadovas, kuriame gausi naudingos informacijos ir patarimų. Taip pat yra ir nuotraukų dalinimosi socialiniuose tinkluose funkcija.

Svarbu:

- Žaislo baterija įkraunama per mini USB jungtį;

- Programa praneša, kai telefonas patenka už žaislo ryšio ribų;

- Skalbkite tik nuėmę garso įtaisą;

- Prietaisui veikti reikalingos 3 AAA tipo įkraunamos baterijos;

- Siekiant užtikrinti saugumą, baterijos nepridedamos;

- Tai ECO modelis, kuris pasižymi nedidelėmis energijos sąnaudomis.

Spalva: pilka ir margo audinio derinys

Priežiūra: galima skalbti skalbyklėje