WE MIGHT BE TINY užkandžių indelis CAT LIGHT GREY

Laikinai Nėra WE MIGHT BE TINY užkandžių indelis CAT LIGHT GREY

Leiskite supažindinti su naujais vaikų mėgstamiausiais užkandžių indeliais iš WE MIGHT BE TINY. Galima rinktis iš keleto skirtingų gyvūnų formų, dydžių ir spalvų, tad mažyliams niekada nenusibos pasiimti maistą ir užkandžius su savimi. Šie indeliai puikiai tinka naudoti mikrobangų krosnelėje, juose galima maistą užšaldyti, dėti į juos karštus patiekalus. Trumpai tariant, jie sukurti taip, kad galėtų pamaitinti net ir labiausiai išalkusį žvėriuką!

Šiandieninis gyvenimo ritmas reikalauja universalumo ir naujos produktų kokybės. Į tai atsižvelgiant buvo sukurti WE MIGHT BE TINY užkandžių indeliai mažyliams.

Šie indeliai puikiai tinka bet kokiose situacijose: maistą juose galima įdėti į šaldytuvą ar šildyti mikrobangų krosnelėje ar netgi panaudoti užkandžių dėžutę kaip formą pyragui.Sąlyčiui su maistu skirtas silikonas yra itin patvarus. Kolekcijoje rasite tiek dubenėlius, tiek plokščias lėkštes, apsaugotas lanksčiu silikoniniu dirželiu. Papildykite šias patogiai naudojamas užkandžių dėžutes savo mažylio mėgstamais produktais ir skanėstais – taip jis galės juos visada pasiimti su savimi. Gražus indelių dizainas visada paskatina apetitą, tai galima panaudoti ir tiems vaikams, kurie nenoriai valgo namuose. Tai galimybė ugdyti nepriklausomus vaiko valgymo įpročius viską paverčiant smagiu žaidimu.

O geriausia yra tai, kad šiuos indelius be jokio vargo galite plauti indaplovėje. Taigi, nuotykiai nesibaigia, jie kaskart tik prasideda iš naujo!

Spalva: Light Grey

Medžiaga: silikonas

Dydis: 15.8 cm x 11.5 cm x 4.8 cm

Svoris: 284 g


  • Prekės kodas: 1277
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 23.95€