WE MIGHT BE TINY silikoninė lėkštė STICKIE BEAR RUST

Laikinai Nėra WE MIGHT BE TINY silikoninė lėkštė STICKIE BEAR RUST

Tos dienos, kai mažasis gurmanas teigė, kad atleis savo virtuvės šefą, nes padažas buvo per lipnus makaronams, o žalumynai sugadino vištienos skonį.

Mūsų WE NEED BIGHT BE TINY STRICKE lėkstelės mažiesiems gurmanams leidžia patiems prisiimti atsakomybę pietų metu. Be toksiškų medžiagų pagamintos lėkštės turi tris skyrelius, tad leidžia šalia patiekti skirtingus produktus ir tik pats valgytojas yra atsakingas už jų derinį. Mažasis gurmanas nebeturės priekaištų, nes gali ragauti maistą paeiliui arba pats viską sumaišyti!

STICKIE lėkštę lengva pritvirtinti prie beveik bet kokio kieto ir lygaus paviršiaus, tam naudojamas įmontuotas siurbtukas, kuris įveiks net ir paties ryžtingiausio mažylio pastangas. Mėgaukitės naujai įgytu pasitikėjimu savimi, kai galite ramiai kelioms sekundėms atsukti nugarą ir išvengti lėkščių skraidymo per visą virtuvę!

Pagaminta iš aukščiausios kokybės dėmėms atsparaus silikono, ši STICKIE lėkštė atrodys tarsi nauja po kiekvieno plovimo. O asortimente galėsite pasirinkti mažylio mėgstamiausią spalvą bei personažą, kad valgyti būtų dar smagiau.

STICKIE lėkštučių priežiūra yra labai lengva ir paprasta, štai keletas priežasčių, kodėl jas tikrai verta naudoti buityje:

- Galima plauti indaplovėje;

- Galima naudoti mikrobangų krosnelėje, orkaitėje ir šaldiklyje (nuo -40 ° C iki 230 ° C);

- Lanksčios ir tvirtos;

- Nelipnaus ir neslystančio paviršiaus;

- Pagamintos iš netoksiško maistinio silikono, sertifikuoto nepriklausomais tyrimais pagal aukščiausius Europos standartus (patvirtinta FDA ir LFGB);

- Be BPA;

-Išdidžiai sukurta Australijoje.

Spalva: rust

Medžiaga: maistinis silikonas be BPA

Dydis: 21,5 cm x 17,7 cm

Svoris: 472 gramai

Kodėl silikonas?

Silikonas yra tikrai stebuklingas komponentas, kurį dažnai naudojame WE MIGHT BE TINY gaminiams. Taip jie tampa mažais universaliais ir ilgaamžiais stebuklais. Jokios kitos medžiagos nėra tokios saugios maistui ir be BPA, tinkamos naudoti dideliame šaltyje ir karštyje. O geriausia yra tai, kad naudodami produktus, pagamintus iš natūralių medžiagų mažinate atliekų kiekį ir prisidedate prie planetos gelbėjimo. Sveikinimai ir nauda Jums!

  • Prekės kodas: 1523
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 25.95€