WE MIGHT BE TINY silikoninė forma keksiukams DUSTY ROSE

WE MIGHT BE TINY silikoninė forma keksiukams DUSTY ROSE

WE MIGHT BE TINY mes tikime produktais, kurie keičiasi ir auga kartu su jūsų šeima. Tad ir mūsų šaldymo ir kepimo formelės yra kaip tik tokios. Jos pagmaintos iš netoksiško silikono ir turi 9 ertmes, kurios leis suteikti formą tiek šaltiems, tiek ir karštiems skanėstams, kuriuos pamėgs visa šeima.

Nesvarbu, reikia užšaldyti naminę kūdikio tyrelę ar pamaitinti suaugusiuosius pikantiškomis bandelėmis, o gal ką nors pavaišinti mielais pyragėliais – ši mūsų forma tiks visais atvejais. Ji yra atspari ėmėms ir lanksti, be to, čia rasit visus mūsų firminius gyvūnus – lokį, kiškį ir katę, o kiekvienas jų pasižymi unikaliomis savybėmis. Būtent šios sudėtingos personažų detalės suteiks kiekvienam gardėsiui dar daugiau šarmo – forminiai desertai patiks ir mažiems, ir dideliems.

Silkono formai pritaikytas skaidrus dangtelis leis visus kūrinius išlaikyti šviežius ir sutaupyti vietos šaldytuve. Formą ir dangtelį galima plauti indaplovėje, tad naudoti šią formą vis kitiems gardėsiams bus smagu ir paprasta. Koks receptas bus pirmasis, kurį išbandysite?

Spalva: Dusty rose

Medžiaga: silikonas


  • Prekės kodas: 2928
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 23.95€
  • Be PVM: 23.95€