WE MIGHT BE TINY silikoninė forma ledams CHARCOAL

WE MIGHT BE TINY silikoninė forma ledams CHARCOAL

Pristatome Jums tris populiariausius mūsų draugus – mielą katytę, niurzgą lokį ir šoklųjį kiškutį. Jie visi drauge pristato į namus begalinius maisto nuotykius ir džiaugsmą gaminti.

Saugi silikoninė maisto formelė suteiks žaismingą formą įvairiems užkandžiams ir leis mažyliams pamėgti tiek maisto ruošą, tiek įvairius produktus. Naudokite šią formelę ledams, nes ji tinka naudoti šaldiklyje, kepiniams – ji tinkama naudoti ir orkaitėje, o taip pat įjunkite savo fantaziją ruošiant kitus užkandžius.Kiekviena formelė yra komplektuojama su 6 pakartotinio naudojimo lazdelėmis, kurias galima pritaikyti gaminant ledus ar šaltus užkandžius ir eksperimentuojant su naujais skoniais. Užpildykite silikoninės formos zonas, atvaizduojančias gyvūnus, ir uždenkite skaidriu silikoniniu dangteliu, kad apsaugotumėte savo kūrybą.

Išlaisvinkite kulinarinę fantaziją: gyvūnų formą galite suteikti šaldytam jogurtui, įvairiems saldumynams, ledams, popietės užkandžiams iš įvairių tyrelių bei vaisių. Arba nustebinkite savo mažylį sveikuoliškais netradicinės formos keksiukais, kurie puikiai tilps į pusryčių dėžutę. Kol vaikai ryte dar snaudžia lovoje, galite jų savo mėgstamą vaisių ar daržovių kokteilį paversti katės, kiškio ar lokio formos ledais. Tokiems neįmanoma atsispirti, tad tiesiog įjunkite savo vaizduotę!

Savo formelei gaminti pasirinkome lankstų ir nelipnų silikoną, tad ją bus lengva plauti ir prižiūrėti. O kai šeima pasidžiaugs gardėsiais, tiesiog įdėkite formelę į indaplovę ir leiskite jai atlikti savo darbą.

Ši silininė forma yra puikus pasirinkimas, leidžiantis atskleisti vaikui kulinarinį potencialą gaminant kartu ir išbandant naujus produktus. Tai patvarus ir ilgaamžis priedas virtuvėje, kuris leis džiaugtis sveikais ir ekonomiškai paruošiamais užkandžiais visus ateinančius metus.

Spalva: Charcoal

Medžiaga: silikonas (be BPA)

Dydis: 25 cm x 14. 8cm x 2.7 cm (kiekvienas gyvūnas apie: 6.5cm x 9.0cm x 2.2cm)

Svoris: 285 g


  • Prekės kodas: 1280
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 21.95€
  • Be PVM: 21.95€