SWINGY NEST pakabinamas supamas kūdikio lopšys

SWINGY NEST pakabinamas supamas kūdikio lopšys

Puiki pirmoji kūdkio lovytė

Ką tik gimęs vaikutis, kuris net 9 mėnesius buvo įpratęs prie jaukios erdvės ir nuolatinio judesio, susiduria su visiškai kitu nei jam įprasta pasauliu. Norisi, kad tie pokyčiai mažylį kuo mažiau gąsdintų ir jis kuo ramiau juos priimtų. Skirtingai nuo įprastos lovelės, pakabinamas lopšiukas yra saugi miego erdvė. Vienu švelniu judesiu lopšį pajudinus, jis ilgai ir ritmingai linguoja. Kūdikiui judant, lopšiukas taip pat "atkartoja" subtilius mažylio judesius,  o tai vaikutį ramina bei nuo pat pirmosios dienos padeda jam pažinti savo paties kūną ir motorinius įgūdžius. Puikiai žinome, kaip kūdikiai mėgsta būti linguojami, supami, ir kad tai ypatingai svarbu sveikai jo raidai. Lopšyje vaikutis gali greičiau ir lengviau atsipalaiduoti, užmigti nei įprastoje lovelėje. Pakabinamas "Swingy Nest" lopšys - puiki lovytė kokybiškam ir dienos, ir nakties miegui, nuo pirmosios gyvenimo dienos.


Pagaminta rankomis iš natūralių medžiagų

Swingy Nest klientai - patys jauniausieji ir mažiausieji. Todėl kiekvienas lopšiukas kruopščiai pagamintas rankomis  iš natūralių medžiagų. Lopšio apvalkalas pasiūtas iš 100 % storos ir tvarios medvilnės, čiužinio užvalkalas - 100 % ekologiškas dygsniuotos medvilnės audinys. Baldakimas pasiūtas iš lengvo ir plono natūralaus lino ir medvilnės audinio. Nerūdijančio plieno ir medžio vidaus rėmas. Tvirtas, patikimas, saugus ir draugiškas jautriai kūdikio odai.


Stilinga interjero detalė 

Lopšys - ne tik patogi ir funkcionali miego vieta kūdikiui ir pagalba tėvams, kai norisi laisvų rankų, jis taip pat stilinga interjero detalė. Jaukios ir ramios pastelinės spalvos, skandinaviškas, laikui nepavaldus minimalistinis dizainas, kurio dėka lopšiuką lengva pritaikyti bet kuriuose namuose. Lopšį galima kabinti namuose, terasoje, balkone, sode po medžiu... Lengvai nukabinus be vargo pernešite jį į kitą norimą vietą.


Baldakimas parduodamas atskirai.


Techniniai parametrai

Lopšio matmenys: ilgis - 83 cm, plotis - 54 cm, aukštis - 33 cm. Maksimalus reguliuojamų diržų / virvių ilgis - 190 cm

Medžiaga: 100 % stori ir tvari medvilnė, čiužinio užvalkalas - 100 % ekologiškas dygsniuotos medvilnės audinys

Maksimalus svoris: 16 kg

Galimos spalvos: tamsiai mėlyna ("navy" blue), pieno balta, šviesiai pilka, grafito - tamsiai pilka, natūralaus lino, garstyčių.

Pakabinimas: natūralios spalvos medvilninėmis virvėmis arba pilkais / baltais diržais. Papildomai galima įsigyti spyruoklę, kuri sukuria malonų siūbavimo ir lengvumo jausmą.

Specifikacija: Tinkamas nuo gimimo iki ~9 mėn., kuomet vaikutis gali savarankiškai atsisėsti

  • Prekės kodas: 0438
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 209.00€

Galimi pasirinkimai