Šviečianti muzikinė kolonėlė UNICORN

Šviečianti muzikinė kolonėlė UNICORN

  • Prekės kodas: 6536
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 69.00€
  • Be PVM: 69.00€

Šviečianti muzikinė kolonėlė suteiks kiekvienai dienai stiliaus ir mados pojūtį, o tamsiu paros metu suteiks vaiko kambariui jaukumo. Ji patiks ir vaikams, ir suaugusiems – visi pamėgs unikalų gyvūno formos kolonėlės dizainą ir apšvietimo efektus.

NEREIKIA LAIDŲ

Ši kolonėlė yra belaidė ir naudoja BLUETOOTH technologiją, todėl ją lengvai prijungsite prie įvairių namų įrenginių. Mėgaukitės nuolatine prieiga prie mėgstamų grojaraščių iš planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono.

USB IR JACK 3.5

Norite daugiau nei tik belaidžio ryšio? Kolonėlė turi intergruotą ausinių lizdą ir USB prievadą, tad galėsite klausitis musikos tada, kai tik norite ir taip, kaip jums patinka.

AUTONOMIJA

BLUTETOOTH kolonėlės baterija veikia iki 8 valandų. Ličio baterija yra greitai įkraunama per universalų USB prievadą.

NUOTOLINIS VALDYMAS

Jums nebūtina prieiti prie kolonėlės, kad galėtumėte ją valdyti – ji turi nuotolinio valdymo pultą. Vienu paspaudimu galite pakeisti LED kolonėlės spalvą ir ryškumą, kai tik to panorėsite.

GALIA

Su 15W muzikos galia jūsų kolonėlė leidžia mėgautis mėgstamomis melodijomis, kurios girdimos visuose namuose. Ją taip pat galima naudoti ir lauke, tad galite surengti smagų vakarėlį sode.

Matmenys: 16x30x20 cm

Svoris: 0,744 kg

Išvaizda: neskaidrus baltas pagrindas, 9 LED spalvos (mėlyna, žaliai mėlyna, rožinė, raudona, oranžinė, žalia, geltona, balta, violetinė), reguliuojamas šviesos intensyvumas

Bluetooth: Taip

Pagalbinė įvestis: 3,5 mm ausinių lizdas (laidas pridedamas)

USB grotuvas: Taip

USB įkrovimas: Taip (kabelis komplekte)

Baterija: ličio (2200 mAh)

Indukcinė baterija: Nėra

Bendra galia: 15W