SEBRA vystymo lenta PUSLE PUR DEW GREY

SEBRA vystymo lenta PUSLE PUR DEW GREY

Paverskite sauskelnių keitimą malonia patirtimi kūdikiui su šia PUSLE PUR vystymo lenta.Lenta PUSLE PUR turi minkštą ir vandenį atstumiantį paviršių, kurį lengva valyti. Kūdikio patogumą užtikrina ergonomiška forma aukštais kraštais, kuri neleis kūdikiui nuriedėti nuo lentos. Minkšti kraštai taip pat užtikrina, kad aktyvus vaikas vystymo metu nesusidaužtų galvytės ir neužsiggautų.

Kilimėlis pagamintas iš formuoto poliuretano (PUR). Tai smūgius sugerianti medžiaga, galinti atlaikyti dideles apkrovas ir pasižyminti labai didelius atsparumu dilimui, todėl baldų sektoriuje naudojame čiužiniams, sėdynėms, pagalvėlėms ir pagalvėms gaminti.

PASTABA: venkite laikyti vystymo lentą tiesioginiuose saulės spinduliuose, nes ji gali pakeisti spalvą. Išpakavus lenta gali turėti stiprų kvapą. Tai nėra kenksminga ar toksiška ir laikui bėgant bei valant ir vėdinant lentą, šis kvapas pranyks.

Spalva: Dew grey

Medžiaga: PUR (poliuretano putos)

Dydis: 64,7x54,5x8 cm

Priežiūra: Valykite šluoste, suvilgyta muiluotu vandeniu. Visada naudokite minkštą šluostę, kad išvengtumėte įbrėžimų ir nublizginkite paviršių sausa šluoste. Valydami nenaudokite abrazyvių valiklių, baliklių ar aštrių daikt, venkite valiklių, kurių sudėtyje yra alkoholio.

  • Prekės kodas: 2448
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 92.95€