Laikinai Nėra SEBRA lovytės apsaugėlė SLEEPY CROC STORM GREY

SEBRA lovytės apsaugėlė SLEEPY CROC STORM GREY

  • Prekės kodas: 2477
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 99.00€
  • Be PVM: 99.00€

Miegantis krokodilas SLEEPY CROC yra SEBRA klasika – tai minkšta pagalvė, kurią galima panaudoti kaip lovytės apsaugėlę. Spalvų derinį įkvėpė SEBRA INTERIOR kolekcija DAYDREAM. Atitinka STANDART 100 ir OEKO-TEX (11.HIN.00050 HTTI). Šis gaminio sertifikatas užtikrina, kad jame nėra pavojingų ir aplinkai kenksmingų cheminių medžiagų likučių.

Miegantis krokodilas – visiškai nepavojingas, nors jo dantys ir gali pasirodyti aštrūs. Jis tikrai švelnus gyvūnas, toks, kuris mėgsta glaustytis ir miegoti. Šis krokodilas gimė Danijoje ir yra pagamintas iš dailios, minkštos ekologiškos medvilnės. Jo ilgis – 190 cm, todėl jis puikiai tiks kaip lovytės apsaugėlė mažyliams. Krokodilas taip pat gali būti naudojamas ir kaip apsauga lovos kraštui, be to, jis akimirksniu taps jaukiu žaidimų draugu, kurį galima tiesiog numesti ant lovos arba panaudokite kaip dekoratyvinę pagalvėlę.Galim skalbti skalbimo mašinoje, 30 laipsnių temperatūroje.

ĮSPĖJIMAS: laikyti atokiau nuo ugnies.

Apie „STANDARD 100 by OEKO-TEX®“: „OEKO-TEX®“ „STANDARD 100“, dar vadinamas „PASITIKĖJIMU TEKSTILE“, yra produkto ženklas, kurį galima uždėti ant produktų, kurie atitinka standarto nurodytus reikalavimus. Tai yra nepriklausoma sertifikavimo ir ženklinimo sistema, taip pat pasaulyje pirmaujanti tekstilės gaminių ir panašių į tekstilę gaminių etiketė, kuri parodo, kad gaminys yra išbandytas dėl pavojingų ir aplinkai kenksmingų medžiagų. Tai yra ženklas, užtikrinantis, kad visi produkto komponentai (pvz., siuvimo siūlai, užpildas, audiniai ir įsiūtos etiketės) buvo patikrinti dėl kenksmingų medžiagų.

Spalva: Storm grey

Medžiaga: 100 proc. ekologiška medvilnė, poliužpildas, atitinkantis OEKO-TEX reikalavimus

Dydis: 190 cm