PUŠKU PUŠKU sėdmaišis PLAY GAIA GREY

PUŠKU PUŠKU sėdmaišis PLAY GAIA GREY

  • Prekės kodas: 3987
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 105.00€
  • Be PVM: 105.00€

Ir mažiems, ir dideliems!

Play – rankų darbo sėdmaišis, sukurtas ir vaikams, ir suaugusiems. Kompaktiško dydžio sėdmaišis pagamintas su papildoma rankena, todėl jį ypač patogu pernešti į skirtingas kambario vietas, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų. Minkštas fotelis Play dažnai naudojamas kaip reklamos priemonė – spaudžiant ar siuvinėjant prekinių ženklų logotipus ant sėdmaišių. Šis lengvas baldas ypač mėgiamas jaunimo organizacijose bei įmonių poilsio zonose. Pagaminta Lietuvoje.

Privalumai

- Patogus tiek vaikams tiek suaugusiems. Itin tinkamas minkštas jaunuolio baldas naudojamas tiek vaikų kambaryje, tiek svetainėje

- Sėdmaišis su rankena, tad gali būti lengvai ir patogiai pernešamas į skirtingas kambario vietas ar net į lauką

- Vienas iš populiariausių sėdmaišių modelių papildomoms paslaugoms: siuvinėjimui arba sėdmaišio spaudai ant jo

- Sėdmaišio viduje esantys burbuliukai prisitaiko prie žmogaus kūno formų, taip suteikiant dar daugiau patogumo ir atsipalaidavimo sėdint ilgą laiką

- Tinkamas pasirinkimas ieškant sėdmaišio kompiuteriniams žaidimams PlayStation ar kt.

- Pamėgtas sėdmaišis kaip dovana vaikams gimtadienio proga. Ant šio sėdmaišio populiaru siuvinėti jubiliato vardą ar atspausti mėgstamo herojaus nuotrauką, taip suteikiant sėdmaišiui išskirtinumo. Puiki dovana krikšto sūnui, krikšto dukrai ar anūkui. Itin gera dovana berniukui ar mergaitei.

- Sėdmaišis mėgstamas lauko kavinių paplūdimiuose ar prie ežero

- Fotelis turi nedidelę atramą nugarai, tai suteikia dar daugiau komforto

- Saugus baldas, be aštrių kampų, tad mažieji išvengs netikėtų sužeidimų

Audinys

Audinys Gaia – tai pirmasis „Pušku pušku“ audinys, pagamintas iš perdirbto plastiko ir tinkamas naudoti vidaus patalpose. Ši medžiaga rekomenduojama žmonėms, ieškanties draugiškų sprendimų, siekiantiems mažinti poveikį aplinkai ir skatinti tvarius sprendimus. Gaia – iš senų PET butelių perdirbtas audinys, todėl pasirinkę jį, tausojate gamtą ir taip prisidedate prie rūšiavimo ir plastiko perdirbimo. Šis pastelinių spalvų baldinis gobelenas puikiai tiks tiek klasikiniame, tiek moderniame ar provanso stiliaus interjeruose, nes sėdmaišiai, pagaminti iš šio audinio atrodo itin stilingai. Medžiaga taip pat yra praktiška, nes ją galima skalbti skalbimo mašinoje, ne aukštesnėje nei 30° C temperatūroje.

Pagrindiniai privalumai:

- Iš perdirbto plastiko (senų PET butelių);

- Galima skalbti;

- Nedegus audinys;

- Pastelinės spalvos.

Techninė informacija:

- Perdirbtas iš senų PET butelių;

- Sudėtis: po naudojimo 100 % perdirbtas poliesteris;

- Tinkamas naudoti viduje;

- Svoris: 370 g/m2; 

- Atsparumas trinčiai: 67 000 (Martindale`o testas);

- Atsparumas šviesai: 5-6/8 (pagal ISO 105 B02);

- Atsparumas pumpuravimuisi: 5 (pagal ISO 12945-2:2000);

- Priežiūra: skalbiamas 30° C;

- Nedegumas: pagal cigaretės testą EN 1021-1.

Garantija

Sėdmaišiams suteikiama 12 mėnesių garantiją nuo sėdmaišio įsigijimo datos. Garantija netaikoma mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems neteisingai eksploatuojant gaminį.Prisiminkite, jog prekės spalva bei raštai gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje. Gavę sėdmaišį išpakuokite jį, t.y. nelaikykite uždaroje pakuotėje. Transportavimo metu sėdmaišis gali sudrėkti dėl temperatūrų skirtumų, todėl būtina jį išpakuoti.Garantija netaikoma dėl audinių natūralaus nusidėvėjimo atsiradusiems pažeidimams.Garantija taikoma visoms Prekių sudėtinėms dalims ir komplektuojamosioms detalėms, išskyrus sėdmaišių užpildui (granulėms) t. y. susisėdėjimui (granulių susigulėjimas – natūralus reiškinys, laikui bėgant sėdmaišį reikės papildyti).

Išmatavimai: ilgis: 80 cm, plotis: 80 cm, aukštis: 85 cm, sėdėjimo gylis: 50 cm, sėdėjimo plotis: 80 cm, sėdėjimo aukštis: 40 cm, tūris: 250 l.

Dėmesio! Prekės gamybos terminas - 14 d. d.