PUŠKU PUŠKU sėdmaišis COCOON 80 WAVES MINT

PUŠKU PUŠKU sėdmaišis COCOON 80 WAVES MINT

  • Prekės kodas: 3970
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 129.00€
  • Be PVM: 129.00€

Geriausias vaikų draugas!

Cocoon – minkštas, daugiafunkcinis, rankų darbo sėdmaišis, sukurtas vaikams! Šis, prie kiekvieno mažylio kūno formų prisitaikantis fotelis, yra itin patogus, jaukus ir mielas. Be to, Cocoon sukurtas su užtrauktuku, todėl galima lengvai pakeisti baldo paskirtį: vaikai gali ne tik patogiai įsitaisyti ant sėdmaišio, tačiau kartu naudoti jį kaip minkštą pledą. Tai ne tik foteliukas, bet ir žaidimams skirtas sėdmaišis, kuriame vaikai gali pasislėpti. O taip pat, tai stilinga interjero detalė, kuri puikiai papuoš Jūsų vaikų kambarį. Cocoon – lengvas, be aštrių kampų baldas taps geriausiu mažylio draugu! Pagaminta Lietuvoje.

Dizainas sukurtas www.balciuno.com

Privalumai

- Itin patogus, jaukus ir mielas

- Prie kiekvieno mažylio kūno formų prisitaikantis fotelis

- Su užtrauktuku, galima naudoti kaip minkštą pledą

- Lengvas, be aštrių kampų baldas

Audinys

Waves – stambaus rašto velvetas!Waves– velveto audinys, kuris yra ypač švelnus dėl tankaus pūkinio paviršiaus. Šio audinio paviršių sudaro pūkas su specialiu juostų rašto audimu, kuris suteikia tekstilei ypatingo minkštumo. Stambaus rašto Waves medžiaga yra pagaminta be cheminių priedų (atitikties patvirtinimas REACH) ir yra tinkama naudojimui vidaus patalpose. Sėdmaišiai, pagaminti iš švelnaus ir pralaidaus orui audinio Waves, suteikia namams jaukumo ir atrodo itin originaliai. Esant poreikiui, dryžuoto sėdmaišio užvalkalą rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje.

Techninė informacija:

- Sudėtis: 100% poliesteris;

- Tinkamas naudoti vidaus patalpose;

- Svoris: 380 g/m2;

- Atsparumas trinčiai: 100 000 (Martindale`o testas, EN ISO 12947-1,2:);

- Atsparumas šviesai: 4-5 / 8 (pagal ISO 105 B02);

- Atsparumas pumpuravimuisi: 4 (pagal ISO 12945-2:2002);

- Priežiūra: skalbiamas 30 °C;

- Pralaidus orui audinys;

- Be cheminių medžiagų (atitikties patvirtinimas REACH).

Pagrindiniai privalumai:

- Pralaidus orui baldinis gobelenas;

- Storas, švelnus, juostų rašto velvetas;

- Be cheminių medžiagų;

- Skalbiamas.

Valymo instrukcijos:

Esant poreikiui, sėdmaišio išorinį užvalkalą rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

Garantija

Sėdmaišiams suteikiama 12 mėnesių garantiją nuo sėdmaišio įsigijimo datos. Garantija netaikoma mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems neteisingai eksploatuojant gaminį.Prisiminkite, jog prekės spalva bei raštai gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje. Gavę sėdmaišį išpakuokite jį, t.y. nelaikykite uždaroje pakuotėje. Transportavimo metu sėdmaišis gali sudrėkti dėl temperatūrų skirtumų, todėl būtina jį išpakuoti.Garantija netaikoma dėl audinių natūralaus nusidėvėjimo atsiradusiems pažeidimams.Garantija taikoma visoms Prekių sudėtinėms dalims ir komplektuojamosioms detalėms, išskyrus sėdmaišių užpildui (granulėms) t. y. susisėdėjimui (granulių susigulėjimas – natūralus reiškinys, laikui bėgant sėdmaišį reikės papildyti).

Išmatavimai: ilgis: 80 cm, plotis: 45 cm, aukštis: 50 cm, sėdėjimo gylis: 50 cm, sėdėjimo plotis: 45 cm, sėdėjimo aukštis: 25 cm, tūris: 80 l.

Dėmesio! Prekės gamybos terminas - 14 d. d.