PUŠKU PUŠKU sėdmaišis COCOON 80 MURRR GREY

PUŠKU PUŠKU sėdmaišis COCOON 80 MURRR GREY

  • Prekės kodas: 3975
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 219.00€
  • Be PVM: 219.00€

Geriausias vaikų draugas!

Cocoon – minkštas, daugiafunkcinis, rankų darbo sėdmaišis, sukurtas vaikams! Šis, prie kiekvieno mažylio kūno formų prisitaikantis fotelis, yra itin patogus, jaukus ir mielas. Be to, Cocoon sukurtas su užtrauktuku, todėl galima lengvai pakeisti baldo paskirtį: vaikai gali ne tik patogiai įsitaisyti ant sėdmaišio, tačiau kartu naudoti jį kaip minkštą pledą. Tai ne tik foteliukas, bet ir žaidimams skirtas sėdmaišis, kuriame vaikai gali pasislėpti. O taip pat, tai stilinga interjero detalė, kuri puikiai papuoš Jūsų vaikų kambarį. Cocoon – lengvas, be aštrių kampų baldas taps geriausiu mažylio draugu! Pagaminta Lietuvoje.

Dizainas sukurtas www.balciuno.com

Privalumai

- Itin patogus, jaukus ir mielas

- Prie kiekvieno mažylio kūno formų prisitaikantis fotelis

- Su užtrauktuku, galima naudoti kaip minkštą pledą

- Lengvas, be aštrių kampų baldas

Audinys

Audinys Murrr – švelnus ir minkštas kailiukas!Audinys Murrr – tai žaismingas, minkštas ir švelnus kailiukas, tinkamas naudoti vidaus patalpose. Trumpo plauko (apie 1 cm), tankus, dirbtinis kailis yra pagamintas be jokių cheminių medžiagų (atitikties patvirtinimas REACH), todėl sėdmaišiai, pagaminti iš šio audinio ypač tinka vaikams. Itin dailus, malonus liesti kailiukas interjerui suteiks ypatingo žavesio bei jaukumo, taip pat ir šilumos jausmą. Esant poreikiui, Murrr audinio išoriniam užvalkalui rekomenduojamas sausas valymas.

Pagrindiniai privalumai:

- Be jokių cheminių medžiagų;

- Tinka vaikams;

- Labai minkštas, jaukus ir šildantis.

Techninė informacija:

- Sudėtis: 100 % poliesteris;

- Pralaidus orui, kvėpuojantis;

- Tinkamas naudoti vidaus patalpose;

- Svoris: 728 g/m2;

- Atsparumas trinčiai: >20 000 (Martindale`o testas, DIN EN ISO 12947-1,2);

- Atsparumas šviesai: >5 (pagal DIN EN ISO 105 B02);

- Priežiūra: sausas valymas;

- Be cheminių medžiagų (atitikties patvirtinimas REACH);

- Kailiuko ilgis 1 cm.

Priežiūros instrukcija:

Sėdmaišių, kurie pagaminti iš Murrr audinio, išorinius užvalkalus rekomenduojama valyti sausu valymu.

Garantija

Sėdmaišiams suteikiama 12 mėnesių garantiją nuo sėdmaišio įsigijimo datos. Garantija netaikoma mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems neteisingai eksploatuojant gaminį.Prisiminkite, jog prekės spalva bei raštai gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje. Gavę sėdmaišį išpakuokite jį, t.y. nelaikykite uždaroje pakuotėje. Transportavimo metu sėdmaišis gali sudrėkti dėl temperatūrų skirtumų, todėl būtina jį išpakuoti.Garantija netaikoma dėl audinių natūralaus nusidėvėjimo atsiradusiems pažeidimams.Garantija taikoma visoms Prekių sudėtinėms dalims ir komplektuojamosioms detalėms, išskyrus sėdmaišių užpildui (granulėms) t. y. susisėdėjimui (granulių susigulėjimas – natūralus reiškinys, laikui bėgant sėdmaišį reikės papildyti).

Išmatavimai: ilgis: 80 cm, plotis: 45 cm, aukštis: 50 cm, sėdėjimo gylis: 50 cm, sėdėjimo plotis: 45 cm, sėdėjimo aukštis: 25 cm, tūris: 80 l.

Dėmesio! Prekės gamybos terminas - 14 d. d.