PUŠKU PUŠKU pufas ROLL 85 WAVES LILAC

PUŠKU PUŠKU pufas ROLL 85 WAVES LILAC

  • Prekės kodas: 4003
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 139.00€
  • Be PVM: 139.00€

Ypač minkštam drybsojimui!

Roll – spurgos formos sėdmaišis, skirtas ypač minkštam drybsojimui. Apvalūs rankų darbo sėdmaišiai sukurti dviejų dydžių: Roll 85 – mažesnis bei kompaktiškesnis, ir Roll 100 – tinkamesnis erdvesniems namams. Šie minkšti baldai sukurti su rankenomis, kad būtų lengvai pernešami į skirtingas kambario vietas, todėl tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Sėdmaišyje esančios granulės puikiai prisitaiko prie kūno formų, taip žmogui suteikiant dar daugiau komforto. Roll – tobulas pasirinkimas, kai norisi tik drybsoti ir nieko daugiau. Pagaminta Lietuvoje.

Privalumai

- Spurgos formos sėdmaišis ieškantiems minkšto įkritimo į sėdmaišį pojūčio. Tai neįpareigojančios formos sėdmaišis tinkantis lofto stiliaus interjerams

- Sėdmaišis tinkamas tiek jaunuoliams, tiek suaugusiems

- Sėdmaišis su rankena, tad gali būti lengvai ir patogiai pernešamas į skirtingas kambario vietas ar net į lauką

- Sėdmaišis turi nedidelę atramą nugarai, tai suteikia dar daugiau komforto

- Sėdmaišis tinkamas vidutinio dydžio kambariams, ne patiems mažiausiems

- Roll 85 modelio sėdmaišis skiriasi nuo Roll 100 modelio savo išmatavimais. Roll 100 yra didesnio dydžio sėdmaišis

- Saugus baldas, be aštrių kampų, tad mažieji išvengs netikėtų sužeidimų

Audinys

Waves – stambaus rašto velvetas!Waves– velveto audinys, kuris yra ypač švelnus dėl tankaus pūkinio paviršiaus. Šio audinio paviršių sudaro pūkas su specialiu juostų rašto audimu, kuris suteikia tekstilei ypatingo minkštumo. Stambaus rašto Waves medžiaga yra pagaminta be cheminių priedų (atitikties patvirtinimas REACH) ir yra tinkama naudojimui vidaus patalpose. Sėdmaišiai, pagaminti iš švelnaus ir pralaidaus orui audinio Waves, suteikia namams jaukumo ir atrodo itin originaliai. Esant poreikiui, dryžuoto sėdmaišio užvalkalą rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje.

Techninė informacija:

- Sudėtis: 100% poliesteris;

- Tinkamas naudoti vidaus patalpose;

- Svoris: 380 g/m2;

- Atsparumas trinčiai: 100 000 (Martindale`o testas, EN ISO 12947-1,2:);

- Atsparumas šviesai: 4-5 / 8 (pagal ISO 105 B02);

- Atsparumas pumpuravimuisi: 4 (pagal ISO 12945-2:2002);

Priežiūra:

- Skalbiamas 30°C;

- Pralaidus orui audinys;

- Be cheminių medžiagų (atitikties patvirtinimas REACH).

Pagrindiniai privalumai:

- Pralaidus orui baldinis gobelenas;

- Storas, švelnus, juostų rašto velvetas;

- Be cheminių medžiagų;

- Skalbiamas.

Garantija

Sėdmaišiams suteikiama 12 mėnesių garantiją nuo sėdmaišio įsigijimo datos. Garantija netaikoma mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems neteisingai eksploatuojant gaminį.Prisiminkite, jog prekės spalva bei raštai gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje. Gavę sėdmaišį išpakuokite jį, t.y. nelaikykite uždaroje pakuotėje. Transportavimo metu sėdmaišis gali sudrėkti dėl temperatūrų skirtumų, todėl būtina jį išpakuoti.Garantija netaikoma dėl audinių natūralaus nusidėvėjimo atsiradusiems pažeidimams.Garantija taikoma visoms Prekių sudėtinėms dalims ir komplektuojamosioms detalėms, išskyrus sėdmaišių užpildui (granulėms) t. y. susisėdėjimui (granulių susigulėjimas – natūralus reiškinys, laikui bėgant sėdmaišį reikės papildyti).

Išmatavimai: ilgis: 88 cm, plotis: 88 cm, aukštis: 60 cm, sėdėjimo gylis: 50 cm, sėdėjimo plotis: 85 cm, sėdėjimo aukštis: 40 cm, tūris: 300 l.

Dėmesio! Prekės gamybos terminas - 14 d. d.