PUŠKU PUŠKU pufas MINI WAVES CHOCOLATE

PUŠKU PUŠKU pufas MINI WAVES CHOCOLATE

  • Prekės kodas: 3993
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 45.00€
  • Be PVM: 45.00€

Netikėtiems svečiams!

Mini – pufo formos kompaktiškas sėdmaišis, skirtas ir vaikams, ir suaugusiems. Rankų darbo pufas tinkamas naudoti įvairiose kasdieninėse situacijose: pasodinti netikėtai užsukusius svečius, prisėsti aunantis batus, žaidžiant stalo žaidimus ar vakarojant gamtoje prie laužo. Šis lengvas sėdmaišis Mini yra ypač pamėgtas vaikų, nes jį lengva nešiotis, todėl tai puiki dovana mažiesiems įvairiomis švenčių progomis. Pagaminta Lietuvoje.

Privalumai

- Pufas tinkamas jaukių ir nedidelių butų koridoriams, itin tinkamas aunantis batus

- Sėdmaišis gali būti naudojamas kaip baldas, kojoms atpalaiduoti prie jau turimos sofos

- Sėdmaišis tinkamas prie žemo kavos staliuko, susirinkus draugams žaisti stalo žaidimus

- Šis pufas neužima daug vietos, tad gali būti ištraukiamas tik sulaukus netikėtai užsukusių svečių

- Sėdmaišis yra cilindro formos, užapvalintais šonais, tad derės prie ne itin griežto interjero

- Pufas yra nesunkus, tad gali būti lengvai pernešamas į skirtingas kambario vietas arba išsinešamas į balkoną, ar į lauką prie laužo

- Sėdmaišis pritaikytas mažų vaikų ūgiui, ant jo sėdint vaikas gali piešti, skaityti ar su draugais statyti tvirtoves. Sėdmaišis tinkamas vaikų žaidimų erdvėms darželiuose, mokyklose, kūrybos dirbtuvėse.

- Sėdmaišis yra lengvas, tad tai tinkama dovana einant į gimimo dieną. Ant šio sėdmaišio populiaru siuvinėti jubiliato vardą, taip suteikiant sėdmaišiui išskirtinumo

- Saugus baldas, be aštrių kampų, tad mažieji išvengs netikėtų sužeidimų

Audinys

Waves – stambaus rašto velvetas!Waves– velveto audinys, kuris yra ypač švelnus dėl tankaus pūkinio paviršiaus. Šio audinio paviršių sudaro pūkas su specialiu juostų rašto audimu, kuris suteikia tekstilei ypatingo minkštumo. Stambaus rašto Waves medžiaga yra pagaminta be cheminių priedų (atitikties patvirtinimas REACH) ir yra tinkama naudojimui vidaus patalpose. Sėdmaišiai, pagaminti iš švelnaus ir pralaidaus orui audinio Waves, suteikia namams jaukumo ir atrodo itin originaliai. Esant poreikiui, dryžuoto sėdmaišio užvalkalą rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje.

Techninė informacija:

- Sudėtis: 100% poliesteris;

- Tinkamas naudoti vidaus patalpose;

- Svoris: 380 g/m2;

- Atsparumas trinčiai: 100 000 (Martindale`o testas, EN ISO 12947-1,2:);

- Atsparumas šviesai: 4-5 / 8 (pagal ISO 105 B02);

- Atsparumas pumpuravimuisi: 4 (pagal ISO 12945-2:2002);

Priežiūra:

- Skalbiamas 30°C;

- Pralaidus orui audinys;

- Be cheminių medžiagų (atitikties patvirtinimas REACH).

Pagrindiniai privalumai:

- Pralaidus orui baldinis gobelenas;

- Storas, švelnus, juostų rašto velvetas;

- Be cheminių medžiagų;

- Skalbiamas.

Garantija

Sėdmaišiams suteikiama 12 mėnesių garantiją nuo sėdmaišio įsigijimo datos. Garantija netaikoma mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems neteisingai eksploatuojant gaminį.Prisiminkite, jog prekės spalva bei raštai gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje. Gavę sėdmaišį išpakuokite jį, t.y. nelaikykite uždaroje pakuotėje. Transportavimo metu sėdmaišis gali sudrėkti dėl temperatūrų skirtumų, todėl būtina jį išpakuoti.Garantija netaikoma dėl audinių natūralaus nusidėvėjimo atsiradusiems pažeidimams.Garantija taikoma visoms Prekių sudėtinėms dalims ir komplektuojamosioms detalėms, išskyrus sėdmaišių užpildui (granulėms) t. y. susisėdėjimui (granulių susigulėjimas – natūralus reiškinys, laikui bėgant sėdmaišį reikės papildyti).

Išmatavimai: ilgis: 45 cm, plotis: 45 cm, aukštis: 35 cm, sėdėjimo gylis: 40 cm, sėdėjimo plotis: 40 cm, sėdėjimo aukštis: 35 cm, tūris: 45 l.

Dėmesio! Prekės gamybos terminas - 14 d. d.