-29% NAUGHTY POPCORN purškiamas kvapas namams

NAUGHTY POPCORN purškiamas kvapas namams

  • Gamintojas: LOVELY MESS
  • Prekės kodas: POPCORN2
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 69.00€
  • 49.00€
  • Be PVM: 49.00€

"NAUGHTY POPKORN"

Purškiamas kvapas namams (200ml)

Jei tavęs paklaustų: kaip kvepia vaikystė? Plūstantys prisiminimai nupieštų milžinišką aromatų žemėlapį, tačiau jo centre be abejonės - saldžios, žaismingos akimirkos ir cukruoti pirštai. Saulėtas sekmadienio rytas namuose, kuris nejučia virsta "pižamos diena". Kuomet jaukiuose, pūkiniuose pataluose su šeima ir mėgstamiausiais filmais praleisi visą dieną. Ar pameni kaip tai kvepia? Šios jaukios idilės kvapas - gardūs, sproginėjantys popkornai ir sūrios karamelės migla. Nerūpestinga ir šilta vaikystės akimirka dabar bus šalia, kai tik panorėsi - sukūrėme namų aromatą, kurio natos grąžina mus į pačius mieliausius sentimentus. Įspūdžius kvape įkūnyti padėjo SMELLS LIKE SPELLS alchemikai, o idėją inspiravo prieš kelis metus mažoje Paryžiaus krautuvėlėje atrastas tamsaus stiklo buteliukas, sklidinas panašių pustonių. Šis kvapas kelerius metus gyveno mūsų svajonėse, buvo kruopščiai tobulinamas ir galiausiai tapo Lovely Mess stilingos vaikystės aromatu jūsų namams. LOVELY MESSI šeima kviečia susipažinti su šiais išdykusiais popkornais ir žaisminga karamele! 

UŽUOSK IŠDYKUSIUS POPKORNUS

Sūri karamelė: karamelės aromatas savyje slepia prieskonių, vanilės, saldymedžio natas, todėl tikime, kad šis aromatas gali padėti išsklaidyti liūdesio ar nerimo akimirkas bei priminti vaikystės džiaugsmą bei svajones.

Cinamonas: aromatas džiugina, šildo, šalina depresinę būseną ir emocinį šaltumą. Sudaro jaukią pasitikėjimo savimi atmosferą. Cinamonas sukuria įkvepiančią, kūrybinę nuotaiką bei plečia, sušildo, augina aurą, kelia optimizmą, asmenybės vientisumą, pasitikėjimą savo jėgomis ir savigarbą. Cinamono kvapas puikiai naikina gailestį sau, užstrigimą praeities nesėkmėse. Cinamonas šviesina, ryškina asmenybę.

Rytietiški prieskoniai: rytietiškų prieskonių mišinio kvapas sušildys, paskleis harmonijos, saugumo ir ramybės jausmą. Įvairių žolelių bei prieskonių mišinyje rasime ir pipirų, ir kalendros, pankolių, anyžiaus, šafrano kvapo. Kartu jie tarsi skirtingos muzikos natos sudėtos į akordą įgis naujų maginių ir aromaterapinių savybių nors išlaikys ir prigimtinę savastį. Mišinys stiprina energetinį lauką, harmonizuoja ir ramina.

Vanilė: kvapiosios vanilijos (vanilės) tėvynė – Meksika, Panama ir Antilų salos. Vanilę, kaip prieskoninį augalą, ypač vertino actekai. Jau senovėje gydytojai vanilės aromatą naudojo psichinėms ligoms ir nervų priepuoliams gydyti. Manoma, kad vanilės kvapas pasąmonės lygmeniu suteikia saugumo jausmą, išvaduoja iš nerimo ir baimių. Vanilės kvapas ramina, slopina pyktį, kitas neigiamas emocijas. Jei jums reikia su kuo nors atvirai pasikalbėti, norite, kad žmogus jums atsivertų ir jumis patikėtų, patalpą reiktų iškvepinti būtent vanile.

RITUALAS

Kaip mąstome – taip ir gyvename. Kasdien skiriamos kelios minutės akistatai su savimi, su savo vidiniu „aš“ bei minčių surikiavimas „į lentynėles“ gali daryti stebuklus siekiant pritraukti norimus įvykius, ieškant harmonijos su aplinkiniu pasauliu. Kryptingai mąstant, galima „pusę gyvenimo“ pasukti kiek kita linkme ar net prisivilioti norimų pokyčių kasdienybėje.

Keletą kartų purkštelkite namų kvepalų arba įstatykite medines lazdeles į namų kvepalų buteliųką ir keletą kartų jas apsverskite, palaukite kelias minutes, kol pasklis magiškas aromatas, ramiai kvėpuokite ir įsivaizduokite kaip visas Jūsų kūnas prisipildo sklindančio kvapo. Norėdami atverti kelią savo tobulėjimui, kūrybiškumui, sėkmei turite suplanuoti programą.

Apmąstykite:

Kas labiausiai šiuo metu Jums trukdo pasiekti to, ko trokštate?

Kokie yra konkretūs Jūsų tikslai?

Kas Jums suteikia daugiausia pasitikėjimo?

Kas Jums geriausiai sekasi?

Kada jaučiatės pakiliai, o kas Jus neramina, kankina?

Paklauskite savęs, ko bijote, kas Jus liūdina, o kas suteikia džiaugsmo?

Nuoširdžiai suvokite savo pačių stiprybes ir trūkumus, tada įgysite pasitikėjimo savimi. Mintimis paprašykite norų ir svajonių išsipildymo, išsakykite visus norus ir troškimus. Taip pat išsakykite savo norus ir palinkėjimus savo namams, vaikams, šeimos nariams ir artimiesiems. Svarbu ne žodžiai, kuriais kreipsitės, o nuoširdumas ir gilus tikėjimas.

Kalbėkite šia afirmaciją:

„Žingsniu lengvu einu aš per pasaulį gražiausias likimo dovanas rinkdama(-s). Tegu bus taip!“

Įsivaizduokite kaip Jus užlieja šilta spalvų banga, kylanti iš žemės, per kojas bei pasklindanti po visą kūną. Pirmiausia pasirodo balta, po to žydra, geltona, raudona, oranžinė, žalia ir mėlyna spalvos.

Šį ritualą geriausia atlikti per mėnulio pilnatį. 

NAMŲ KVEPALUS NAUDOKITE SAUGIAI

 

PAVOJINGA. Labai degus skystis ir garai. Sukelia smarkų akių dirginimą. Saugoti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Talpyklą išmesti laikantis nustatytų atliekų tvarkymo taisyklių. Ant paviršių ar audinių gali likti dėmių.

 

Sudėtis: 3-Methoxy-3-Methyl-1-Butanol, Perfume, Alcohol.

 

 

Nuoširdžiai jūsų

LOVELY MESS

ir

Smells Like Spells