POLI & OLI sienų lipdukai - Blumen Wandsticker

POLI & OLI sienų lipdukai  - Blumen Wandsticker

Stilingi ir minimalistiniai "Poli & Oli"  sienų lipdukai su laiveliais ir inkarais padarys kiekvieną kambarį unikalų ir žaismingą. Tai rankų darbo lipdukai nupiešti  dailininko ir perkelti ant specialaus popieriaus, todėl jie atrodys labai natūraliai - lyg patys pieštumėte juos ant sienos!

Sienų lipdukai papuoš kambario sienas gėlėmis. Su jais lengvai galima sukurti ypatingą ir žavią apdailą. Jie paverčia interjerą elegantišku, rafinuotu ir išskirtiniu. Rinkinys susideda iš 12 gėlių ir 8 skirtingo dydžio lapų, kuriuos galima panaudoti sukurti kompozicijoms pagal asmeninį skonį.

Lipdukai atrodo taip, tarsi meninkas juos būtų nutapęs tiesiai ant kambario sienos pieštuku. Tiesą sakant, šios gėlės, prieš tapdamos lipdukais, buvo nupieštos ranka ant rožinių tonų popieriaus.

Rinkinį sudaro: 4 didelės gėlės 22x22 cm, 5 vidutinio dydžio gėlės 15x19 cm, 4 mažos gėlės 13x10 cm, 4 lapai su pumpurais ~22 cm skersmens ir 4 lapai 22 cm skermens.

Sienų lipdukus itin lengva klijuoti ir nuimti, jie nepalieka jokių pėdsakų ir negadina sienos dangos. Gali būti naudojami beveik ant visų paviršių, išskyrus popierinius tapetus. Atnaujinkite kambario interjerą vos per keletą minučių.

  • Prekės kodas: 0859
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 59.99€