OOH NOO matematikos kaladėlės BLACK

Laikinai Nėra OOH NOO matematikos kaladėlės BLACK

Dešimt medinių kaladėlių matematikos tema su emocijų ženkliukais natūraliame lino maišelyje.

Nesvarbu, kaip pavadinsite – matematika yra labia smagi ir įdomi!

Koks geriausias būdas padėti savo vaikams atrasti paslėptus talentus, nei žaidimas su skaičiais? O jei dar žaidžiama ne paprastomis medinėmis kaladėlėmis, o su puoštomis dailiais numeriais, pagrindiniais matematiniais simboliais ir smagiomis emocijomis, kurios padės išreikšti džiaugsmą ir nusivylimą.

Kaip ir ON NOO abecėlės kaladėlės, šis matematikos rinkinys yra sudarytas iš 10-ies kaladėlių, kurias patogu laikyti rinkinyje esančiame natūralaus lino maišelyje.

Kaladėlių simboliai:

- skaičiai nuo 0 iki 9 atkartojami 4 kartus;

- pagrindiniai matematikos simboliai +, -, x, ÷, =,%;

- skyrybos simboliai: @, #, &,!,?;

- 4 emocijų paveikslėliai: saulė, mėnulis, žvaigždė ir širdis.

Matematikos kaladėlės taip pat gali būti naudojamos ir kaip paprasta kalendorinė Sistema sustatant jas ant lentynos. Jas galima derinti su OH NOO abecėlės kaladėlėmis ir sukurti daug pranešimų. #OHO! :)


Medžiaga: mediena

Spalva: Mix

Dydis: kaladėlės: 5,5 cm x 5,5 cm x 5,5 cm, maišelis: 32 cm x 32 cm

Priežiūra: Blokai yra pagaminti iš medžio be apdorojimo. Galite pašalinti bendrą minkštimą, nuvalydami blokus drėgnu skudurėliu. Tačiau, jei blokai išblukinami akvarelėje arba mėsos troškinyje, tuos dėmės bus sunkiai pašalintos. Maišas yra kitas dalykas. Galite mesti jį į plovimo ir būti negailestingas su juo. Linų skalbiniai gali labai piktnaudžiauti.

  • Prekės kodas: 1028
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 48.50€