Laikinai Nėra MOONIE BEAR migdukas kūdikiui SILVER

MOONIE BEAR migdukas kūdikiui SILVER

  • Prekės kodas: 5547
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 65.00€
  • Be PVM: 65.00€

MOONIE – tai profesionalus kūdikio migdukas su naktine lempute.

Susipažinkite su MOONIE:

- Skleidžia 5 raminančius garsus;

- Pagamintas iš ekologiškos sertifikuotos medvilnės;

- Su naktine lempute;

- Turi išmanųjį verkimo detektorių;

- Įkraunamas USB

.MOONIE skleidžia natūralius garsus: įsčių, vėjo, miško upelio, lietaus, jūros bangavimo ir lopšinės. Visi šio migduko garso modulyje naudojami garsai yra 100 proc. natūralūs, o ne sugeneruoti kompiuteriu. Širdies plakimas yra tikras ir visai toks, kokį mažylis girdi būdamas mamos pilvelyje. Jūros įrašas darytas virš Baltijos jūros, o miško upelio – Tatrų kalnuose.

Pažangus verkimo detektorius

Išmanus verkimo jutiklis atpažįsta kūdikio verksmą ir automatiškai įjungia MOONIE.

Naktinė lemputė

MOONIE savo pilvelyje turi naktinę lemputę, kuri šviečia ir suteikia galimybę tėvams žvilgtelėti į mažylį nejungiant papildomo šviesos šaltinio. Naktinė lampa puikiai tinka ir vyresniems vaikams, kurie bijo tamsos ar dažnai sapnuoja košmarus. Tokiu atveju galima įjungti tik lemputę ir ją palikti šviesti visai nakčiai. Naktinė MOONIE lemputė šviečia natūralia šilto atspalvio šviesa, tačiau taip pat galima rinktis ir kitus 7 šviesos atspalvius. LED lempa neįkaista ir yra visiškai saugi.

USB įkrovimas

MONIE yra su jau įkrautu moduliu, todėl jį galima naudoti vos išėmus iš dėžutės. Moduliui visiškai įkrauti reikia maždaug 3 valandų. Visiškai įkrauta baterija ištisai gali veikti iki 8 valandų, įjungus šviesą ir garsą.

Spalva: Silver