LYG IR PANAŠU Į MAMĄ, BET KARTU VAIKIŠKA. My Tiny Copy įkūrėja mama Erika

Posted by lovelymess 2018.01.29 2 Comment(s)
 
Ką man reiškia būti Mama? Nauja veikla, nauja patirtis, naujas papildomas darbas, nauji potyriai, nauji iššūkiai, nauji išbandymai! Man (turbūt kaip ir kiekvienai naujai Mamai) motinystė atnešė labai daug naujų prieskonių į kasdieniškai ramų gyvenimą. Net drįsčiau pasakyti kiek nuobodoką gyvenimą, kurį JI apvertė aukštyn kojomis, apsuko kitu kampu, dar kartą apsuko kelis kartus ir kuris vis dar tebesisuka aplink JĄ, tokiu geru ritmu ir tokia pozityvia energija. Jei atvirai, man JI viską sudėliojo į savas vietas, į tokias vietas, apie kurias tik pasvajodavau, bet vis nepasiryždavau pati padaryti tokios tvarkos. Vis pagalvodavau, kodėl neretai Mamos (pirmais metais augindamos savo vaikus) pasuka savo veiklą visai kita kryptimi, tarsi atranda save iš naujo. Dabar atsakymą žinau pati! Ne tik JI, turbūt JIE visi atsineša kažką stebuklingo ir tokio stipraus, kas priverčia į gyvenimą pažiūrėti kiek kitaip, kas suteikia jėgų imtis naujos tau tikrai patinkančios veiklos. Ir gi visai nesvarbu, kaip tau pasiseks, pabandyti verta, nes geriausias palaikymas ir postūmis nenuleisti rankų yra šalia. 
 
 
Su tokiu postūmiu ir stebuklinga energija ir prasidėjo net ne mano, o mūsų nauja veikla, bendras projektukas su JA! Su ta mažyte net dviejų metų neturinčia pozityviausia asmenybe mano gyvenime, mano dukryte Vėja. Neseniai sulaukiau pasiūlymo pasidalinti patarimais apie mamos ir vaiko stilių. Gerai! Kodėl gi ne (pagalvojau), jul kai kiekvieną dieną savo vaiko stiliaus idėjomis ir atradimais dalinuosi tinklaraštyje. 
 
 
Bet pirmiausia, kas gi yra tas stilius? Tai nėra naujausios rūbų kolekcijos! Jokiu būdu! Kiekvienas turime savitą stilių, savo stiliaus pojūtį, kuris vieniems patinka, o kiti net nekreipia į tai dėmesio.Taisyklės? Paprasta - jų nėra! Palikime viską žmonėms, kurių darbas susijęs su tuo, kurie kuria ir diktuoja madą (o mes ja sekame arba ne).
 
 
Asmeniškai man visada buvo gražu mamos ir vaiko duetai, subtilūs aprangos derinukai kartu. Todėl turbūt kažkas iš aukščiau ir atsiuntė man tą mažą mano kopiją ir dar mergaitės pavidalu. Mergaitės, moterys ir rūbai - čia gi neatskiriama ir savaime jau dera tarpusavyje. O jei rimtai, tai subtiliai suderinti derinukai kartu su mažąja tikrai traukia žvilgsnius (ir aš čia ne apie identiškas sukneles ar vaikų “pavertimą suaugusiu”). Vaikas yra vaikas ir jiems galioja kitokios taisyklės, kitokios mados, o jei pavyksta mamai prisiderinti, tai valio! Atvirkštinio varianto pas nėra ir negali būti. Vėjos stilius - “lyg ir panašu į mamą, bet kartu ir vaikiška”. Taip ir turi būti! Jai gi vos du metukai. Be to, paprastumas žavi visus (arba “mažiau yra daugiau”) - tai įvardinčiau kaip mūsų stiliaus moto. Neperkrauta, lengva, paprasta ir subtilu. O bendriems derinukams pasitelkiame spalvų galią. Nieko vienodo, išskyrus spalvas ir atspalvius, būtent jos paprastai viską ir užbaigia! Štai ir visi patarimai (jei galima juos taip pavadinti). Ir nepamirškite, svarbiausia, ne tik gerai atrodyti, bet ir taip pat gerai jaustis! 
 
Stilingi linkėjimai nuo tinklaraščio My Tiny Copy įkūrėjų Erikos ir mažosios Vėjos
 

2 Comment(s)

Jurgita:
Reply

Labai gražu <3 ačiū už idėjas, mamytės :)

Ava:
2022.05.19, 09:56:43
Reply

Niekada nemaniau, kad galiu būti tokia turtinga po to, kai bandžiau susitvarkyti ir pasirūpinti savo šeima, žaidžiau loterijoje, bet niekada nepasisekė laimėti, kol nepamačiau komentarų internete, kaip jis padėjo Laimi daug žmonių, po to aš juo netikėjau, bet vis tiek pabandžiau, parašiau jam žinutę el. paštu po kelių valandų jis atsakė, todėl pasakiau, ko noriu, jis man patikino sėkmę. jis taip pat pasakė man, ką turėčiau daryti, ir aš padariau viską, ko jis iš manęs prašė, po kelių valandų jis davė man laimingus skaičius ir parodė, kur žaisti, todėl aš padariau taip, kaip buvo nurodyta, mano didžiausiai nuostabai laimėjau, €15 000 000 mln. Esu turtingas ir laimingas, ačiū kunigui salamiui už pagalbą, be tavęs esu niekas. Jei jums reikia jo pagalbos, kad laimėtumėte, galite susisiekti su juo el. paštu purenaturalhealer@gmail.com ir WhatsApp +2348143757229

Leave a Comment