Vaikiškų antklodžių ir pagalvių užvalkalai


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

LIL’GAEA antklodės užvalkalas DREAMLAND

Spalvingą dizainą įkvėpė mažieji svajotojai, kuriems ir skirtas šis užvalkalas, užtikrinantis saugų ..

55.00€

LIL’GAEA pagalvės užvalkalas DREAMLAND FEATHER RAIN

Pasirūpinkite, ka mažylis miegotų tarsi ant debesies – šis užvalkalas yra toks minštas ir švelnus, k..

28.00€

OOH NOO pagalvės užvalkalas DARK GREY MATRIX

Įsileiskite stilių į savo kambarį su šiais pagalvėlių užvalkalais, siūvinėtais originaliu „Matrix“ d..

35.00€ 28.00€

Antklodžių ir pagalvių užvalkalai varijuoja žaismingais raštais ir mažųjų mėgstamomis spalvomis. Pagaminti iš minkštos ir švelnios ekologiškos medvilnės, užvalkalai puikiai atitinka mažųjų poreikius: švelnus liesti paviršius, visada išliekantis minkštumas ir patogumą užtikrinantis laidumas orui. Šios natūralaus audinio savybės visada yra labai svarbios ir naudingos ramiam miegeliui bei gražiausiems sapnams.

LOVELY MESS atrinkome jums užvalkalus, kurie išsiskiria savo dizainu ir puikia kokybe. Pagaminti pagalvojant apie kiekvieną detalę, mūsų atrinkti užvalkaliukai bus tikrai mėgstami. Standartinio dydžio, todėl lengvai pritaikomi ir puikiai derantys tarpusavyje. Raštai ir spalvos parinkti taip, kad skatintų mažylio fantaziją ir leistų ėjimą miegoti paversti žaidimu, padėtų lengviau užmigti ir nukeliauti į magišką sapnų karalystę.

Šviesios ir švelnios spalvos puikiai tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms ir derės bet kokio interjero ar stiliaus kambaryje. Mėgaukitės puikia kokybe ir visada išliekančiu švelnumu, kuriuos dovanoja natūralios ekologiškos medvilnės antklodžių ir pagalvių užvalkalai vaikams.