LIEWOOD KAPOK pluošto antklodė vaikui SMOOTHIE YELLOW/CREME DE LA CREME

LIEWOOD KAPOK pluošto antklodė vaikui SMOOTHIE YELLOW/CREME DE LA CREME

  • Prekės kodas: 2951
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 95.00€
  • Be PVM: 95.00€

Užtikrinkite savo mažyliams geriausią miego kokybę naudodami hipoalerginę antklodę, pagamintą iš ekologiškos medvilnės ir ekologiško KAPOK pluošto. Ji pukkiai atitinka vaikų poreikius miego metu, o išorė yra puošta dailios spalvos raštu.

KAPOK pluoštas yra natūralus, ekologiškas ir tvarus, žinomas dėl savo nuostabių savybių. Jis reguliuoja šilumą miego metu, praleidžia orą ir turi antibakterinių savybių. Dėl jų dulkių erkutės negali gyventi šiame pluošte. Ši antklodė yra 100 proc. hipoalerginė.

Dar vienas puikus privalumas yra tai, kad LIEWOOD kūdikiams skirtų antklodžių matmenys yra lygiai tokie pat, kaip ir LIEWOOD pagalvių užvalkalų.

Spalva: Smoothie yellow/Creme de la creme

Medžiaga: išorė – 100 % medvilnė, užpildas – KAPOK pluoštas.

Dydis: 100x140 cm

Priežiūra: skalbti 60° C temperatūroje įprasta skalbimo priemone, nenaudojant minkštiklio  (daugiau apie skalbimą ir priežiūrą skaitykite žemiau).

APIE KAPOK PLUOŠTĄ

KAPOK yra natūralus pluoštas, auginamas laukiniuose medžiuose. KAPOK yra lengviausias natūralus pluoštas pasaulyje, jis net 8 kartus lengvesnis už medvilnę. Priežastis, dėl kurios šis pluoštas toks lengvas, yra oras, kurio kiekis pluošto audinyje yra labai didelis ir siekia maždaug iki 80 proc. Be to, kad pasižymi lengvumu, šis pluoštas yra ir hidrofobinis, o tai reiškia, kad nesugeria skysčio – vanduo nuo jo tiesiog nuteka. Taip nutinka dėl to, kad pluoštas natūraliai yra pasidengęs plonu vaško sluoksniu, kuris puikiai saugo nuo drėgmės.

Šios dvi savybės, lengvumas ir gebėjimas atstumti vandenį, daro KAPOK pluoštą idealus daugeliui gaminių. 1800-aisiais ir 1900-ųjų pradžioje šis pluoštas buvo naudojamas išgyvenimo liemenėms pripildyti, tokioms kokios buvo dalinamos ir garsiojo „Titaniko“ keleiviams. Pluoštas buvo naudojamas ir pirmųjų alpinistų: juo izoliuodavo batus, kai mėgino kopti į Everestą. Šiandien daugeliui šių gaminių yra naudojami poliesterio pluoštai, plunksnos ar putos, kurios pakeitė KAPOK pluoštą tik dėl to, kad yra pigesni sprendimai, nors savo savybėmis nusileidžia natūralumui. Žvelgdami į patalynę, antklodes ir pagalves, rinkoje taip pat pamatysime daug gaminių, pripildytų plunksnomis, pūkais ar poliesteriu. Šiuos pluoštus vadiname izoliuojančiais, nes jie yra geri karščio palaikymui, o mums patinka, kai po antklode yra šilta ir jauku. Visgi yra ir blogoji pusė – izoliaciniai pluoštai taip pat stabdo šilumą ir kai kūnas yra šiltas, jie taip pat sulaiko drėgmę, tad prasideda prakaitavimas. Dauguma žmonių tai patyrė ir žino nemalonų jausmą, kai tenka naktį pabusti išpiltam prakaito, norisi kuo greičiau nusikloti.  KAPOK pluoštas yra toks, kuris savaime reguliuoja temperatūrą, todėl jaučiatės šiltai, kai yra šalta, o kai šilumos per daug, ji tiesiog praleidžiama į aplinką. Dėl šios savybės KAPOK pluošto produktai yra idealus pasirinkimas daug prakaituojantiems žmonėms ir vaikams bei mažiems kūdikiams, kurie paprastai sunkiai reguliuoja savo kūno temperatūrą, todėl miegodami dažnai perkaista. Daugybė oro „kišenių“ KAPOK pluošto viduje užtikrina galimybę visada miegoti patogiai ir šiltai.

KAPOK pluošti termoreguliacinės ir drėgmės atstūmimo savybės suteikia galimybę jį pritaikyti geriau nei kitus pluoštus. Nors plunksnos ir pūkai yra vienas populiariausių užpildų patalynei, kuriuos dažnai renkasi įvairūs gamintojai, šiandieninėje rinkoje sunku kontroliuoti šių produktų kilmę. Be to, šie produktai yra stipriai apdorojami cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip chloras, kuris užtikrina bakterijų sunaikinimą ir apsaugą nuo jų. Štai kodėl negalima sukurti 100 proc. ekologiško produkto su plunksnomis ar pūkais. 

Be to, KAPOK yra puikus pluoštas puikiai tinkantis įvairiomis alergijomis pasižymintiems žmonėms. Jis hipoalerginis ir savo sudėtyje natūraliai turi medžiagų, dėl kurių tokie parazitai kaip, pavyzdžiui, dulkių erkutės bei kandys, negali gyventi šiame pluošte. Taigi, KAPOK natūraliai yra tinkamas alergijų kamuojamiems žmonėms, nes niekas negali gyventi jo viduje.

Vienintelis dalykas, dėl kurio turite būti atsargūs, pasirinkdami KAPOK pluošto gaminius, tai priežiūra ir plovimas. Dėl šios priežasties paruošėme Jums išsamų aprašymą, kuriame rasite informaciją, kaip plauti ir prižiūrėti savo gaminius iš KAPOK pluošto.

Paprasčiausias būdas išplauti KAPOK pluoštą yra skalbimas 60 °C temperatūroje, naudojant intensyvią skalbimo programą, kuri skalbimo pabaigoje pluošte paliktų kuo mažiau vandens. Tuomet gaminį dėkite tiesiai į džiovintuvą ir nepalikite drėgno ilgesnį laiką. Jei KAPOK pluoštas ilgai bus drėgnas, jis apsunks ir gali pradėti dalytis į mažus gabalėlius. Dėl šios priežasties, kai produktas plaunamas yra būtina užtikrinti greitą džiovinimą. Džiovyklėje KAPOK pluošto gaminius džiovinkite 30-40 min., naudokite didelę šilumą. Po džiovinimo gaminį išimkite, leiskite jam atvėsti. Tada pakartokite džiovinimo ciklą kambario temperatūros režimu, vėl išimkite ir leiskite nugaruoti. Jei gaminys dar nėra sausas, pakartokite džiovinimo ciklą aukšta temperatūra. 2-3 džiovinimo ciklai paprastai yra pakankamas kiekis KAPOK pluoštui visiškai išdžiūti. Toks plovimas būtinas todėl, kad šis pluoštas negali sugerti vandens ir vanduo susikaupia aplink kiekvieną pluošto molekulę. Dėl šios priežasties KAPOK pluoštą sunku ištraukti iš vandens ir džiovinimas užtrunka šiek tiek ilgiau nei įprasta.

KAPOK pluošto gaminiai pradžioje naudojimo gali atrodyti šiek tiek standūs – pavyzdžiui, antklodė gali nebūti tokia lanksti, kaip tikėjotės. Naudojamas KAPOK pluoštas greitai atskleidžia savo savybes, prisipildo oro, tampa lankstus ir minkštas. Pokytis pastebimas, nes pakuojant pluoštas netenka oro, o jo tūris sumažėja apie 20 proc., tad pirmą kartą naudojant gali būti kiek sudėtingiau patalynę apvilkti. Naudokite šiuos gaminius ir pajusite, kaip atsiskleidžia jų lengvumas, minkštumas bei kitos puikios savybės.

Iš KAPOK pluošto pagamintos mūsų pagalvės turi užtrauktuką, tad jei pagalvė yra pernelyg aukšta, galite tiesiog išimti dalį KAPOK pluošto ir taip pritaikyti ją savo poreikiams.

KAPOK PLUOŠTO PRIEŽIŪRA

KAPOK yra unikalių savybių turintis natūralus pluoštas, kuris yra vertas, kad tinkamai juo pasirūpintumėte. Perskaitykite mūsų vadovą ir pailginkite KAPOK pluošto produktų tarnavimo laiką.

Norint kuo ilgiau išsaugoti pluošto struktūrą ir savybes, rekomenduojama KAPOK gaminius plauti tik tuo atveju, kai tai yra absoliučiai būtina. LIEWOOD produktai iš KAPOK pluošto nėra dažomi ar apdorojami jokiais cheminiais priedais. Dėl to šių produktų nereikia plauti prieš pirmąjį naudojimą.

KAPOK pluošto sudėtyje yra natūralių medžiagų, kurios turi skaidulų, pasižyminčių antibakterinėmis savybėmis ir atsparių namų dulkių erkutėms. Dėl to KAPOK pluošto gaminių nereikia plauti, nebent lovoje įvyko „nelaimingas atsitikimas. Jei ant gaminių atsirado dėmių, rekomenduojama juos išskalbti.Norint išlaikyti pluošto struktūrą ir užtikrinti sveiką miego aplinką, rekomenduojama KAPOK pluošto patalynės gaminius vėdinti bent kartą per mėnesį arba dažniau, pagal poreikį.

Jei naudojate LIEWOOD gaminius iš KAPOK pluošto, atidžiau perskaitykite ir laikykitės šių rekomendacijų:

- Siekiant apsaugoti KAPOK pluošto savybės, skalbkite jo gaminius atskirai, 40 laipsnių temperatūroje. Esant poreikiui ar stipriai ištepus, skalbimo temperatūrą galima padidinti iki 60 laipsnių. Pasirinkite trumpą skalbimo programą, nes ilgas drėgmės laikotarpis gali jam pakenkti. Taip pat venkite mirkyti KAPOK pluošto gaminius vandenyje.

- Po skalbimo pasirinkite papildomo gręžimo funkciją, naudokite 1200 aps./min. greitį, kad iš produkto būtų pašalinta kuo daugiau vandens.

- Skalbimui naudokite švelnų ploviklį be fermentų ir baliklių, naudokite audinių minkštiklį.

- Po skalbimo gaminį nedelsiant išdžiovinkite.

Kaip džiovinti KAPOK pluošto gaminius:

- Kapok gaminį džiovinkite džiovyklėje atskirai.

- Atminkite, KAPOK pluoštui išdžiūti reikia laiko. Mes rekomenduojame naudoti vilnos džiovinimo programą (ar kamuoliukus), nes ji gerokai sumažina džiovinimo laiką. Ji taip pat užtikrina, kad pluoštas būtų švelniai džiovinamas ir nesusiveltų džiovinimo metu.

- Rekomenduojame nenaudoti teniso kamuoliukų, nes jie gali pakenkti pluoštui.

- Pasirinkite 30 min. trukmės vidutinio karščio programą. Patikrinkite savo KAPOK gaminį kas 30 min. ir pakartokite procesą, kol gaminys bus beveik sausas. Padžiaukite gaminį šiltoje vietoje ir leiskite jam visiškai išdžiūti. Būkite atsargūs – pernelyg ilgai džiovinant KAPOK gaminius džiovyklėje galima sumažinti jų tarnavimo laiką.

Jei nežinote, kaip skalbti ir džiovinti bei prižiūrėti KAPOK pluošto gaminius, būtinai pasikonsultuokite su pardavėju.