LIEWOOD gertuvė / termosas CAT LIGHT LAVENDER, 350 ml

LIEWOOD gertuvė / termosas CAT LIGHT LAVENDER, 350 ml

  • Prekės kodas: 3593
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 28.00€
  • Be PVM: 28.00€

Gertuvė ir termosas viename jau čia! Galų gale vaikams skirta žaisminga gertuvė jau ir mūsų parduotuvėje. Šioje dailioje gertuvėje telpa 350 ml vandens ar kito gėrimo. Gertuvė turi du antgalius – įprastą ir sportinio tipo, tad mažylis gales gerti taip, kaip jam patogiau.

Šios gertuvės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės 18/8 plieno. Tai patvari medžiaga, kuri atlaiko įvairų išorinį poveikį ir nepakeičia savo savybių. Gertuvės viduje nėra jokių papildomų dangų, kurios suteikia cheminių medžiagų kvapą ar skonį.

Gertuvė turi terminę funkciją ir palaiko šilumą iki 12 val., o šaltį – iki 24 val.Galima laikyti ir gėrimus bei maistą.

Komplektą sudaro gertuvė/termosas, plieninis ir sportinis dangtelis, todėl šią gertuvę patogu naudoti įvairiose situacijose. Gertuvė yra kieta, patvari ir atspari, tad idealiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Plieninis dangtelis – tai gaubtas, pagamintas iš tos pačios medžiagos kaip ir pati gertuvė. Sportinis dangtelis pagamintas iš PP, be BPA.

Dangteliai turi rankenėles, todėl gertuvę paprasta pritaikyti prie vežimėlio ar mamos krepšio. Abu dangteliai yra skaidrūs dėl naudojamos silikono be BPS.

Gertuvę/termosą plaukite rankomis, jei reikia, naudokite butelio plovimo šepetėlį. Negalima naudoti mikrobangų krosnelėje. Gertuvė padengta patvariais dažais, kurie yra pagaminti vandens pagrindu. Plienas yra geriausia medžiaga sąlyčiui su maistu ir gėrimais.

Spalva: Lavender

Dydis: 17x7 cm.