LEANDER vystymo lenta SOFT PINK

LEANDER vystymo lenta SOFT PINK

Ar žinojote, kad turint kūdikį sauskelnes reikia pakeisti 6-10 kartų per dieną? Tai daugybė sauskelnių per savaitę, per mėnesį ir per metus. Patogus sauskelnių keitimo vieta užtikrins patogumą ir mažyliui, ir tėveliams.

Šis sauskelnių keitimo padėkliukas, naudojamas ant komodos montuojamo stalo, yra nepakeičiamas pagalbininkas. Jis leidžia sauskelnes pakeisti saugiai, patogiai ir higieniškai. Minkštas padėkliukas yra dedamas tiesiai ant montuojamo komodos staliuko arba kito paviršiaus. Jis puikiai tinka būtent ten, kur yra reikalingas. Keičiant sauskelnes paviršius gali išsitepti, tad šis padėkliukas, lengvai nuvalomu paviršiumi yra kaip tik tai, ko reikia. Pakeiskite sauskelnes, nuvalykite paviršių ir jis bus paruoštas naudoti kitą kartą, kai tik prireiks pakeisti sauskelnes.

Šis padėkliukas, skirtingai nuo kitų yra pagamintas iš minkštos medžiagos, todėl jam nereikia papildomo užvalkalo ar rakšluosčio. Higieniškas, atsparus vandeniui paviršius yra lengvai nuvalomas ir prižiūrimas. Tai geriausias priedas, palengvinantis kūdikio priežiūrą.

Spalva: Soft Pink

Medžiaga: PUR, minkštas ir patogus.

Dydis: 11 cm, L: 70 cm, W: 50 cm


  • Prekės kodas: 0619s
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 99.00€