LEANDER lovytės apsaugėlės SOFT PINK

LEANDER lovytės apsaugėlės SOFT PINK

Dailios LEANDER apsaugėlės skirtos specialiai SUPERHERO lovelei (https://lovelymess.lt/lt/liewood-didinama-lovyte-kudikiui-the-bugging-superhero). Pagamintos iš minkštos ir tvirtos aukštos kokybės medvilnės, idealiai tinka lenktam vaikiškos lovelės paviršiui.

LEANDER tikrai žino, kaip užtikrinti saugumą. Lovytės apsaugėlės susideda iš 4 sekcijų ir gali būti fiksuojamos taip, kad visada išliktų kartu. Ant lovelės turėklo taip pat tvirtinamas audinys, kuris yra ir po čiužiniu, tad apsaugėlės visada išlieka ten, kur ir turi būti. Mažiems pirštukams netrukus pasidaro smalsu, todėl medžiaginiai dirželiai yra tvirtinami lovytės išorėje ir apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų.

Lovytės apsaugėlės padengia visą lovelės perimetrą, o tai reiškia, kad visa lovelė yra saugi. Jūsų mažylis bus apsaugotas nuo atsitiktinių smūgių, o čiulptukas visada išliks lovoje ir neiškris už turėklo. Lovytės apsaugėlės padidina saugumą ir suteikia mažylio miegui jaukumo. Šios apsaugėlės tinka įvairių formų lovytėms, visose pozicijose. Galima apsaugėles derinti ir kitoms lovelėms, naudoti tris iš keturių sekcijų ar jungti jas pavieniui, naudoti tik vienoje lovos pusėje.

Spalva: rožinė

Dydis: galinė dalis: L: 77 cm, H: 37 cm, W: 2 cm. Šoninė dalis: L: 77 cm, H: 33 cm, W: 2 cm

Sudėtis: 100% medvilnė, užpildas - 100% poliesteris („Eco-Tex® 100“ patvirtinta tekstilė)

Priežiūra: galima skalbti mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

  • Prekės kodas: 1774
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 99.00€
  • Be PVM: 99.00€