LEANDER by Linea maitinimo kėdutė

LEANDER by Linea maitinimo kėdutė

LEANDER maitimo kėdė yra sukurta taip, kad judėtų kartu su vaiku ir nevaržytų jo judesių. Galų gale, vaikai beveik niekada nesėdi ramiai, tiesa? Net tada, kai yra prie stalo ir valgo.

Maitinimo kėdė yra pagaminta, kad augtų kartu su Jūsų vaiku. Dėl šios priežasties buvo pasirinkta itin aukšta kokybė, kuri ne tik leidžia kėdei kisti augant vaikui, bet ir eiti iš kartos į kartą. Tiesą sakant, ši LEANDER kėdė puikiai tinka ir suaugusiems. Tiesiog apkeiskite maisto laikymo ir atramos dalis vietomis, kad užtikrintumėte patogumą. Išbandykite kėdutę prieš perkant ją savo vaikui. Jeigu patiks Jums, patiks ir Jūsų mažajam.

Kodėl kėdė juda?

LEANDER aukščiausios kokybės maitinimo kėdė yra skirta judėti, nes tai – vaikų prigimtis. Kėdės maži judesiai padeda vaikui labiau suvokti savo kūną ir taip skatina atsipalaiduoti.

Ar mano vaikas yra pasiruošęs maitinimo kėdutei?

Dauguma vaikų, sulaukę 6 mėnesių yra pasiruošę sėdėti maitinimo kėdutėje. Tuo metu didžioji dalis vaikų jau gali šliaužioti ir sėdėti. Tiesiog stebėkite savo vaiką, jeigu sėdint nugara yra tiesi ir tam nebereikia pagalvių atramos – Jūsų vaikas pasiruošęs maitinimo kėdutei.

Spalva: kėdutės spalvą galite pasirinkti

Medžiaga: europietiško bukmedžio mediena

Dydis: H: 83 cm, W: 55 cm, D: 56 cm

  • Prekės kodas: 0598
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 189.00€

Galimi pasirinkimai