LA CASE DE COUSIN PAUL šviesos girlianda SUZIE, 16 kamuoliukų

LA CASE DE COUSIN PAUL šviesos girlianda SUZIE, 16 kamuoliukų

  • Prekės kodas: 6351
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 34.90€
  • Be PVM: 34.90€

Miela LA PETITE CASE girlianda iš 16 kamuoliukų yra puiki dekoracija kūdikio kambariui. Ši girlianda yra pagaminta rankomis, iš rinktinės kokybės medžiagų. Su šia miela girlianda sukursite kūdikiui šiltą ir jaukų interjerą. Švelni girliandos šviesa kuria ramybę ir jaukumą, kad ir kur ją pakabinsite. Taigi, jūsų mažylis galės visiškai ramiai užmigti, o prie lovelės pakabinti girlianda sukurs stebuklingą atmosferą. Ši girlianda turi 16 LED kamuoliukų, kurių skersmuo yra 5,5 cm. Kamuoliukai išdėstyti 11 cm atstunu ir suudaro 1,65 m ilgio girliandą. Jungiklis turi 3 valandų laikmatį ir naktinio apšvietimo režimą.

Apie LA CASE DE COUSIN PAUL

LA CASE DE COUSIN PAUL yra žinomas prekės ženklas, interjero ir dekoravimo pasaulyje veikiantis daugiau nei 15 metų ir gaminantis aukštos kokybės šviesos girliandas. Be jų šis prekių ženklas taip pat siūlo įvairias pakabinamas ir pastatomas lempas bei šviestuvus su nuostabia apdaila. LA CASE DE COUSIN PAUL išsiskiria kruopščiai atrinktomis medžiagomis, kurias naudoja savo gaminiams. Rankinio audimo technika, kurią meistrai naudoja nuo prekių ženklo sukūrimo, suteikia jų šviestuvams ir girliandosm orginalumo ir interjere kuria išskirtinį akcentą. Negalima nepastebėti ir nuostabių atspalvių, kurie leidžia girliandoms harmoningai įsilieti į bet kokį interjero stilių ir sukurti ypatingą atmosferą kambaryje.

Kuo ypatingos LA CASE DE COUSIN PAUL šviesos girliandos?

Šios girliandos yra sukurtos kaip namų apšvietimo dalis. Jei mėgstate išskirtinius akcentus ir spalvas, jums neabejotinai patiks šių girliandų išvaizda. Parinkti atspalviai atspindi švelnumą, gaivą, eleganciją, žaismingumą. Girliandos sukurtos taip, kad jas būtų lengva derinti, todėl joms lengvai rasite vietą miegamajame, svetainėje, valgomajame ar net koridoriuje – jos suteiks ypatingą atmosferą bet kikokiai erdvei.Skirtingai nuo kitų girliandų, LA CASE DE COUSIN PAUL gaminiai yra programuojami. Girliandų kamuoliukai yra gaminami iš rankų darbo siūlų, kurie suteikia mielą išvaizdą. Jiems nereikia jokios specialios priežiūros – tiesiog nuvalykite dulkes sausa šluoste ir kamuoliukai atgaus savo žavesį.