LA CASE DE COUSIN PAUL Premium šviesos girlianda NICO, 20 kamuoliukų

LA CASE DE COUSIN PAUL Premium šviesos girlianda NICO, 20 kamuoliukų

  • Prekės kodas: 6350
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 44.90€
  • Be PVM: 44.90€

Užprogramuokite girliandą taip, kaip jums patinka, ir ji automatiškai užsidegs kiekvieną vakarą tuo pačiu metu. Girliandai parinkome nuostabias spalvas, kurios patiks visiems. Tai klasikinis nesenstantis dizainas, kuris žavi nuostabiais spalvų deriniais. Aukštos kokybės dekoratyvinė šviesos girlianda turi 20 austų rutuliukų ir yra 1,8 m ilgio.

Apie LA CASE DE COUSIN PAUL

LA CASE DE COUSIN PAUL yra žinomas prekės ženklas, interjero ir dekoravimo pasaulyje veikiantis daugiau nei 15 metų ir gaminantis aukštos kokybės šviesos girliandas. Be jų šis prekių ženklas taip pat siūlo įvairias pakabinamas ir pastatomas lempas bei šviestuvus su nuostabia apdaila. LA CASE DE COUSIN PAUL išsiskiria kruopščiai atrinktomis medžiagomis, kurias naudoja savo gaminiams. Rankinio audimo technika, kurią meistrai naudoja nuo prekių ženklo sukūrimo, suteikia jų šviestuvams ir girliandosm orginalumo ir interjere kuria išskirtinį akcentą. Negalima nepastebėti ir nuostabių atspalvių, kurie leidžia girliandoms harmoningai įsilieti į bet kokį interjero stilių ir sukurti ypatingą atmosferą kambaryje.

Kuo ypatingos LA CASE DE COUSIN PAUL šviesos girliandos?

Šios girliandos yra sukurtos kaip namų apšvietimo dalis. Jei mėgstate išskirtinius akcentus ir spalvas, jums neabejotinai patiks šių girliandų išvaizda. Parinkti atspalviai atspindi švelnumą, gaivą, eleganciją, žaismingumą. Girliandos sukurtos taip, kad jas būtų lengva derinti, todėl joms lengvai rasite vietą miegamajame, svetainėje, valgomajame ar net koridoriuje – jos suteiks ypatingą atmosferą bet kikokiai erdvei.Skirtingai nuo kitų girliandų, LA CASE DE COUSIN PAUL gaminiai yra programuojami. Pakanka vieno nustatymo, kad girlianda įsijungtų kasdien tuo pačiu metu. Jos šilta ir jaukia šviesa galėsite mėgautis maždaug 6 valandas.Girliandų kamuoliukai yra gaminami iš rankų darbo siūlų, kurie suteikia mielą išvaizdą. Jiems nereikia jokios specialios priežiūros – tiesiog nuvalykite dulkes sausa šluoste ir kamuoliukai atgaus savo žavesį.