Kūdikio vystymo stalas LOTTA SNOW

Kūdikio vystymo stalas LOTTA SNOW

Kūdikio vystymo stalas yra priedas, be kurio neapsieina nei viena mama ir nei vienas kūdikio kambarys. Tai saugi, jauki ir patogi vieta mažyliui, kuri palengvina vaiko priežiūrą ir sauskelnių keitimą. Šis stalas puikiai tinka prie LOTTA kolekcijos baldų ir yra saugiai tvirtinamas prie komodų. Kūdikio vystymo stalas išplečia komodos viršutinės dalies paviršių, todėl mažylis čia yra saugus, o visos priežiūros priemonės tilps šalia ir bus ranka pasiekiamos. Aukštesni kraštai taip pat suteikia stalui saugumo. Be to, šio stalo surinkimas ir išardymas yra labai paprastas ir greitas, o nuėmus stalą ant komodos viršaus nelieka žymių. Stalas puikiai dera su komoda, todėl baldas atrodo išties elegantiškai.

Pagrindiniai privalumai:

-Atitinka Europos standartus ir saugos reikalavimus;

-Galima tvirtinti komodos kairėje, dešinėje ar viduryje.

Papildoma informacija: prie persirengimo stalo galima tvirtinti tekstilės įdėklus ir kilimėlius, kurių maksimalūs matmenys 56x75 cm. Didžiausias vaiko svoris – 15 kg.

Vystymo stalo apdaila ir funkcionalumas:

- Pagamintas iš aukštos kokybės laminuotos plokštės, atsparios pažeidimams ir drėgmei, lengvai valomas.

Stalo dizainas:

- Kūdikio vystymo stalas yra neutralaus balto atspalvio, matinis.

Papildoma informacija: baldas yra pristatomas nesurinktas, pridedama instrukcija savarankiškam surinkimui. Pakuotėje yra visi reikalingi priedai (varžtai ir kt.).

Priežiūra: valyti drėgna šluoste.

Spalva: Sniego balta

Dydis: 77,6x59,6x8 cm

  • Prekės kodas: 2634
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 540.00€

Galimi pasirinkimai