DONE BY DEER žaislų rinkinys

DONE BY DEER žaislų rinkinys

Kūdikiai pradeda lavinti savo motorinius įgūdžius jau nuo labai ankstyvo amžiaus. Trys maži lavinamieji žaislai šioje dovanų dėžutėje puikiai tinka praktikuojantis ir mokantis pirmųjų talentų.

Nuo gimimo kūdikio judėjimas yra grindžiamas refleksais, o per pirmuosius šešis mėnesius kūdikis pradeda reaguoti į garsus, susipažįsta su įvairiais daiktais savo burnytėje, ištyrinėja skirtingas tekstūras bei žaidžia naudodamas abi rankytes.

Trys lavinamieji žaislai orientuoti į ankstyvojo vystymosi etapus. Jų dizainas pasižymi švelniomis ir subtiliomis spalvomis, įvairiomis funkcijomis, kurios skatina kūdikio smalsumą ir refleksus. Mažesnės detalės yra pritaikytos mažoms kūdikių rankytėms, kad būtų paprasčiau sugriebti ir suprasti barškutį.

Mažas jutiminis barškutis puikiai tinka 2-4 mėnesių kūdikiams, kuris yra specialiai sukurtas mažylių nekontroliuojamų judesių stimuliavimui. 3-5 mėnesių kūdikiams skirtas barškutis yra pritaikytas pirmųjų dantukų atsiradimui, taip pat skatina regėjimo, skonio ir lytėjimo pojūčius.

Maža lavinamoji virvelė yra pritaikyta 4-6 mėnesių kūdikiui, kuri skatina kūdikį tirti žaisliuką abejomis rankomis.

Medžiaga: 100 % ekologiška medvilnė, užpildas - poliesterio pluoštas.

Dydis: 5x14 cm, 5,5x18 cm, 6,5x15 cm

Priežiūra: skalbti 40 laipsnių temperatūroje skalbimo maiše, nenaudoti džiovinimo programos.

  • Prekės kodas: 0572
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 34.95€