DONE BY DEER žaidimų kilimėlio rinkinys TINY TROPICS

DONE BY DEER žaidimų kilimėlio rinkinys TINY TROPICS

Mažieji tyrinėtojai gali linksmintis su DONE BY DEER draugais, kurie stimuliuoja aktyvią veiklą. Žalios atogrąžų spalvos komplekstas su naujomis funkcijomis yra kaip tik tai, ko reikia. Jame rasite ir minkštą dygsniutą kilimėlį, kuris pelnė RED DOT dizaino apdovanojimą 2016-aisiais metais.

Kūdikis galės žaisti ir sportuoti laisvai stovėdamas, nes žaislas yra lankstus ir reguliuojamo pločio bei aukščio. Tai leis pritaikyti žaidimą pagal augančio kūdikio poreikius. Žaislą galite naudoti žaidimams ant grindų, lovytėje ar žaidimų aikštelėje. Žaislą lengva sulankstyti ir nešiotis su savimi.

Žaislas atlieka 5 funkcijas: barškučio, veidrodžio, garsų, formos ir tekstūros. 3 žaisliukai gali būti kabinami 17 taškų, esančių ant arkos arba pritvirtinti prie kilimėlio specialiais žaislų dirželiais. Kilimėlį galima naudoti ir atskirai, jis sulankstomas ir praktiškas, turi rankeną, todėl yra patogiai nešiojamas.

Spalva: žali atspalviai

Dydis: žaidimų komplektas: W: 45-80 cm, H: 40-48 cm x 22 cm. kilimėlis: Ø 90 cm

Medžiaga: 100% poliesteris, užpildas - EVA putos, kvarcinio smėlio maišeliai. Žaislai: 100% medvilnė. Lapas su veidrodžiu: 100% poliesteris. Žaidimų kilimėlis: 100% OEKO TEX sertifikuotas poliesteris.

Priežiūra: valyti su drėgna šluoste, nenardinti į vandenį. Kilimėlį galima skalbti skalbyklėje, 40°C temperatūroje, be džiovinimo. Žaislai gali būti skalbiami 40°C temperatūroje.  • Prekės kodas: 1456
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 129.95€