DONE BY DEER lavinamasis kilimėlis ACTIVITY GYM LALEE SAND

DONE BY DEER lavinamasis kilimėlis ACTIVITY GYM LALEE SAND

  • Prekės kodas: 5657
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 109.95€
  • Be PVM: 109.95€

RED DOT apdovanojimus pelnęs DONE BY DEER lavinamasis kilimėlis – dabar su ir su LALEE. Tai yra laisvai stovinti ir lengvai pritaikoma arka, kurią galima naudoti ant žaidimų kilimėlio, persirengimo stalo, ar padėti į lovelę bei neštis kartu einant į lauką.

Leiskite savo kūdikiui atrasti savo mielą veidelį mažame veidrodėlyje arba smagiai paimti itin minkštą ir pojūčius sužadinantį LALEE. Išgirskite saldų varpelį iš BIRDEE pilvo ir švelnaus kaktuso traškėjimo garsus. Taip pat yra paslėptas veidrodis, kurį reikia atrasti.

Praktiška kūdikio užsiėmimų vieta su miela lama yra švelnių smėlio, mėlynos ir žalios spalvos tonų. Lavinamasis kilimėlis parduodamas dovanų dėžutėje, todėl tai puiki dovana. Rinkinį sudaro lavinamasis kilimėlis (pastatomas) ir kabinami žaisliukai.

Medžiaga: Arka: Audinys: 100% poliesteris. Užpildas: EVA putos, kvarciniai smėlio maišeliai, poliesterio pluoštas (perdirbtas). Žaislai: Audinys: 100% poliesteris. Užpildas: 100% poliesterio pluoštas (perdirbtas). Šio žaislo užpildas pagamintas iš perdirbtų medžiagų iš GRS sertifikuotos įmonės.

Dydis: P 45-80 cm x A 40-48 x 22 cm

Visi „Done by Deer“ gaminiai yra išbandyti, kad atitiktų griežtus Europos standartus, todėl yra visiškai saugūs naudoti vaikams. Šis žaislas yra išbandytas ir atitinka Europos žaislų standartą EN 71.