DONE BY DEER gultukas kūdikiui RAFFI SAND

DONE BY DEER gultukas kūdikiui RAFFI SAND

  • Prekės kodas: 5656
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 119.95€
  • Be PVM: 119.95€

Galimi pasirinkimai

RED DOT apdovanojimus pelnęs jaukus gultas su aktyvumo lanku apgaubia jūsų kūdikį švelnumu ir sukuria saugią bei patogią erdvę. Puikiai tinka žaidimui ir gulėjimui ant pilvuko. Šis minkštas gultas gali sekti kūdikį po namus dienos metu. Gultas turi nuimamą aktyvumo lanką, skirtą jūsų kūdikio mėgstamiems žaislams pritvirtinti. Kai jūsų kūdikis auga ir pradeda tyrinėti pasaulį, minkštus kraštus naudokite kaip galvos atramą, kad vaikas galėtų sekti mamytės ir tėčio judesius.

Gulto kraštą puošia žirafos ausys, kurios atrodo itin mielai ir yra smagios tyrinėti mažomis rankutėmis, kai kūdikis guli ant pilvuko. Gultukas pagamintas iš minkštos ekologiškos medvilnės su poliesterio užpildu ir turi minkštą 3D čiužinį, kuris užtikrina nuolatinį oro srautą. Nuimamas užvalkalas skalbiamas 30 °C temperatūroje. Žaisliukai parduodami atskirai.

Medžiaga: Užvalkalas: 100% ekologiška medvilnė. Užpildas: 100% poliesteris. Lankas: 100% ekologiška medvilnė ir PE užpildas. Šis gaminys turi OEKO-TEX® sertifikatą.

Dydis: 76 x 42 x 12 cm (38 cm su arka)

Priežiūra: Užvalkalas skalbiamas 30 °C temperatūroje. Nedžiovinkite džiovyklėje.