BRUZDUKAI natūralūs skanėstai vaikams

BRUZDUKAI natūralūs skanėstai vaikams

Bruzdukų skanėstai vaikams – tai unikalus lauknešėlis, apie kokį svajoja smalsuoliai vaikai, ir kokio ilgai ieškojo rūpestingi tėvai.

Pakuotės viduje vaikai ras skanėstų, kurie yra ne tik gardūs, bet ir kupini vitaminų. Gardumynai pagaminti iš kruopščiai atrinktų lietuviškų aukščiausios kokybės uogų, vaisių ir (ar) daržovių, paruoštų džiovinimo šaltyje būdu. Jis leidžia išsaugoti ir natūralumą, ir vitaminus. Sukūrėme jį tokį natūralų, nes kūrėme jį ir savo vaikams.

O kad būtų linksmiau, lauknešėlyje vaikai ras ne tik skanėstus, bet ir papildomų Bruzdukų dovanų – balionių ir lipdukų rinkinius, iliustruotus nuotaikingais žvėreliais.Viename Bruzdukų skanėstų vaikams lauknešėlyje yra 24 skanėstų pakuočių (po 6 vienetus skirtingų skonių).

Liofilizuotų skanėstų skoniai:

– braškių-raudonųjų serbentų-svarainių;

– aviečių-juod.serbentų-svarainių;

– obuolių-svarainių-moliūgų;

– obuolių-kriaušių-svarainių-špinatų.

Skanėstų svoris yra ~26,25g, tačiau reikia įvertinti, kad liofilizuojamos uogos, vaisiai netenka net 90 proc. savo svorio. Todėl skanėstai yra itin lengvi. Visos cilindro pakuotės svoris su skanėstais ir priedais ~215g.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Pakuotės išmatavimai15 x 13 cm

Dovana:

– 3 balionai su žvėreliais (30 cm, iš latekso)

– 8 lipdukai su žvėreliais (4 cm skersmens)

Rankenėlės ilgis: 50 cm

Apie vaisių džiovinimą šaltyje:

Vaisių džiovinimas šaltyje (liofilizacija) laikomas pažangiausiu ir geriausiu vaisių džiovinimo būdu, nes leidžia išsaugoti jų natūralumą, vitaminus (pavyzdžiui, išsaugoma 100 proc. vitamino C, kai džiovinant įprastu būdu – tik 40 proc.), ir vaisiaus formą.

Plačiau apie liofilizaciją: http://www.technologijos.lt/n/mtl/S-38387/straipsnis/Geriausias-konservavimo-budas—liofilizacija-Video

Gamintojas:

Pagal MB „Dr. Povas“ užsakymą pagamino UAB „Mėlynė“, Babtai, Kauno raj., Lietuva

Skanėstų sudedamosios dalys:

(1) Liofilizuotas braškių – raudonųjų serbentų – svarainių skanėstas 0.9 gSudedamosios dalys: braškės, raudonieji serbentai, svarainių sirupas.Maistingumo deklaracija (100 g): Energinė vertė 270 kcal/1128kJ, riebalai: 0.7 g, iš jų sočiosios riebalų rūgštys 0 g, angliavandenių 63 g, iš jų cukrūs 52 g, maistinės skaidulos 11 g,baltymai 6 g, natris (natūraliai esantis) 0 g.

(2) Liofilizuotas kriaušių – aviečių – juod.serbentų – svarainių skanėstas 1.25 gSudedamosios dalys: kriaušės, avietės, juod.serbentai, svarainių sirupas.Maistingumo deklaracija (100 g): Energinė vertė 267 kcal/1114 kJ, riebalai: 1,0 g, iš jų sočiosios riebalų rūgštys 0 g, angliavandenių 75 g, iš jų cukrūs 58 g, maistinės skaidulos 15 g,baltymai 3 g, natris (natūraliai esantis) 0 g.

(3) Liofilizuotas obuolių – svarainių – moliūgų skanėstas 1,7 gSudedamosios dalys: antaniniai obuoliai, svarainių sirupas, moliūgaiMaistingumo deklaracija (100 g): Energinė vertė 264 kcal/1103 kJ,riebalai: 0,2 g, iš jų sočiosios riebalų rūgštys 0 g, angliavandenių 68 g, iš jų cukrūs 60 g, maistinės skaidulos 7 g,baltymai 1 g, natris (natūraliai esantis) 0 g.

(4) Liofilizuotas obuolių – kriaušių – svarainių – špinatų skanėstas 1,4 gSudedamosios dalys: obuoliai, kriaušės, svarainių sirupas, špinatai.

Maistingumo deklaracija (100 g):

Energinė vertė 264 kcal/1103 kJ,riebalai: 0,2 g, iš jų sočiosios riebalų rūgštys 0 g, angliavandenių 68 g, iš jų cukrūs 60 g, maistinės skaidulos 7 g,baltymai 1 g, natris (natūraliai esantis) 0 g.(4) Liofilizuotas obuolių – kriaušių – svarainių – špinatų skanėstas 1,4 gSudedamosios dalys: obuoliai, kriaušės, svarainių sirupas, špinataiMaistingumo deklaracija (100 g): Energinė vertė 260 kcal/1088 kJ,riebalai: 0,4 g, iš jų sočiosios riebalų rūgštys 0 g, angliavandenių 70 g, iš jų cukrūs 59 g, maistinės skaidulos 9 g,baltymai 2 g, natris (natūraliai esantis) 0 g.

  • Prekės kodas: BR
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 25.00€