VAIKAI ATEINA TADA, KAI ESAME PASIRUOŠĘ AUGTI. REIKIA TIK IŠDRĮSTI. Mama Eglė Aukškalnienė

Paskelbė lovelymess 2018.03.18 4 Komentarai

TOBULAS jis. (NE)TOBULA aš. 


Jis atsiųstas man iš dangaus tam, kad mane mokytų.

O aš jo laukiau čia, kad mokyčiau jį.

Mokytume vienas kitą, kitus ir visą pasaulį mylėti, jausti, būti.

Jis mano tobulas mokytojas- 
JIS myli šią akimirką ir tai daro besąlygiškai...
JIS pyksta savęs neribodamas, nemeluodamas, tai išjausdamas mažu kūneliu ir pilna emocija...
JIS apkabina atvira širdimi...
JIS juokiasi be jokių ribų ar baimių...
JIS moko mane žaisti be lūkesčio, kad kažkuo turėčiau tapti...
JIS dalina meilę, dar nežinodamas, kad gali atsirasti įprotis prašyti meilės atgal.
Visa tai TOBULA, nes gryna ir tikra.

Aš esu jo (ne)tobula mokytoja -
AŠ turiu mokytis priimti savo emocijas būnant šalia jo...
AŠ turiu skaityti knygas, kad nesuklysčiau, o suklydus - tiesiog mokėti atsiprašyti...
AŠ turiu ieškoti žinių, kaip jį migdyti, kaip maitinti, netgi kaip kalbėtis… arba ieškoti bent jau pajautimo...
AŠ noriu žinoti, kaip nepadaryti daug klaidų, kaip jo neįskaudinti, kaip padėti jam pažinti save ir savo jausmus...
AŠ turiu leisti jam kuo ilgiau išlikti tuo tobulu mokytoju, autentišku ir unikaliu.

Ar tikrai turiu?

 

Viskas ką turiu – dalintis meile su juo, su savo VAIKU. 
Taip mes vienas kitą netobulai tobulus atrandame kasdien.

******

Visada mėgau rašyti sau. Mėgau svajoti sau. Mėgau būti sau ir apie save.

Nesidalindavau tuo, ką parašydavau ar sukurdavau, nes nebuvo drąsos, savinausi savo kūrybą, jausmą ir norą būti matomai ar girdimai. Iki šiol skaitydama šį prieš metus parašytą tekstą (perskaitėte aukščiau), susimąstau, kiek yra tobulas Dievo, visatos ar tiesiog likimo planas. Kaip tobulai viskas sudėliota ir nulemta – tada, kada mums reikia ir kada ateina metas (nors ir galvotume priešingai) įvyksta tie dalykai, kurie tuo metu mums labiausiai reikalingi.

 

Sūnus gimė ir augo būtent tuo metu, kai augo mano drąsa, atradimai ir pažinimai, kai augo pokyčio noras. Pradėjau rašyti, išdrąsėjau. Drąsos ir savęs priėmimo suteikdavo mano sūnus – juk jie, vaikai, viską daro su tokiu pasitikėjimo, su tokiu nesivaržymu ir žinojimu, kodėl nori tai padaryti.

 

Mano gyvenime atsirado kūryba ir šįkart ji nėra paslėpta. Jausmo rašymas apie mane ir apie mano dienas buvo tai, kuo dalinausi. Turbūt visgi daugiau rašydavau apie savo jausmą sūnui ir apie savo jausmą sau, būnant su juo. Pradėjau kurti, atsirado idėja, kad tuo reikėtų dalintis – vis drąsiau ir su didesniu pagreičiu. Atsirado veiklos, kurias net nežinojau, kad mėgstu. Atsirado vis daugiau erdvės sau, savęs pažinimui, priėmimui. Daviau leidimą sau daryti tai, kas tarsi pasroviui ateina į mano gyvenimą. Sūnus savo augimu tarsi davė leidimą augti ir man.

 

Pradėjus sūnui vaikščioti, įgavau pagreitį ir aš - svajonės ir idėjos pradėjo “lakstyti” vis tvirčiau ir tvirčiau. Atsirado saviugdos mokymai, savęs pažinimo laikas, savęs išklausymo ir savęs išlaisvinimo poreikis. Atsakiau sau, kad nenoriu daryti to, ko nenoriu – lygiai taip, kaip leidžiu savo vaikui jaustis laisvam, taip leidžiu sau.

 

Išėjau iš sėkmingo, tačiau nemylimo darbo - netgi ne darbo, bet pačios profesijos ir nėriau į ten, kur nieko nenutuokiau ir nieko nemokėjau. Ten, kur kiekviena diena buvo kitokia, nesuplanuota. Kur kasdien nauji žmonės ir naujos istorijos. Viskas tarsi nuo gimimo - kiekvieną dieną naujai ir su dideliu smalsumu. Leidau sau veikti ką norėjau, leidau sau klysti, taisytis, leidau sau mokytis ir ragauti gyvenimo skonį taip, kaip darė mano sūnus.

 

Iki šiol noriu tai daryti su naujomis patirtimis, naujais pažinimais. Naujais leidimais sau. Noriu vis dar leisti jam ir leisti sau pažinti nuostabų pasaulį.  Noriu nebijot suklysti, noriu priimti save vis labiau ir labiau. Noriu priimti ir jį. Visada, visą savo gyvenimą.

 

Motinystė - savęs pabudinimas ir savęs auginimas 

kartu su vaiku. Tik reikia sau tai leisti. Motinystė - tikrumas ir savęs pajautimas, atkapstymas savęs nuo anksčiau dėvėtų “gražių ir teisingų” sluoksnių, nuo “taip, kaip reikia” plutos. Esu dėkinga vaikui, kad mane prabudino. Esu dėkinga sau už tai, kad save išgirdau ir tikiuosi girdėsiu vis labiau. Dėkoju sūnui už jo tobulumą, prašau atleidimo už savo netobulumą, kuriame visgi gyvena tobula mudviejų meilė! Mokausi daug dalykų šalia jo – mylėti, priimti, suprasti, kantriai išbūti, ”nuleisti gazą”, būti tikra ir mokėti atsiprašyti bei dėkoti.

 

Linkiu mokytis kartu su vaikais dažniau – jie atkeliauja pas mus tada, kai esame labiausiai pasiruošę mokytis gyvenimo meilės ir atvirumo. Ir linkiu prisiminti tarsi savo maldą  tai, kad –

“Kai nežinai, kaip pasielgti – apkabink savo vaiką...
Kai nežinai, kur rasti tiesą – pažiūrėk jam į akis...
Kai tau baisu – paimk jo ranką...
Kai nori paguodos ir ramybės – užmik šalia jo...
Kai ieškai švelnumo – paglostyk jam galvą...
Kai nori meilės – atverk jam savo širdį dar labiau...
Atverk savo širdį ir sau... Ir tada per savo vaiko tobulą meilę mylėk save...”

 

 
Motinystės ir moteriškumo studijos “Vilkės namai” įkūrėja ir Vincento mama Eglė Aukškalnienė

 

 

 

 


 

4 Komentarai

Fatima:
2019.12.11, 21:55:26
Atsakyti

Aš turėjau rimtų problemų su savo vyru, ir tai lėmė tai, kad jis išsikraustė į butą pas savo draugus. Viskas pasidarė dar blogiau, nes jis dažnai pradėjo eiti į barus ir striptizo klubus su draugais, pasigerti ir išeiti. Jis visada grasino man telefonu, kai man paskambins dėl visų blogų patarimų, kuriuos jam davė draugai. Aš myliu jį ir mes buvome kartu 8 metus prieš staigų pasikeitimą, negalėjau pastoti ir sužinojau, kad tai mano kaltė. Buvau tokia liūdna ir nusivylusi, kol vieną dieną naršiau internete ir pamačiau ponią, kuri dalijasi liudijimu apie galingą riterių rašybą DR, SUNNY, kuri padėjo jai atgabenti savo vyrą su burtu, todėl nusprendžiau tai suteikti. pabandyti taip pat ir aš susisiekiau su DR. SUNNY el. Paštu drsunnydsolution1@gmail.com ir aš jam ir DR paaiškinau visas mano problemas. SUNNY man pasakė, kad neturėčiau jaudintis, kad jis padės man išspręsti mano problemas, mano vyras grįš namo ir DR. SUNNY taip pat man pasakė, kad jis taip pat gali priversti pastoti. Jis taip pat man pasakė, kad burtai nėra kenksmingi nei man, nei mano vyrui. Aš nusprendžiau pabandyti ir padariau viską, ką jis liepė man padaryti nedelsiant, ir jis padarė man žodį. Po 2 dienų mano vyras grįžo namo ir jis atsiprašė sakydamas, kad gailisi dėl to, kas man kainavo, o dabar esame laimingi ir laimingai gyvename kartu. Po dviejų mėnesių supratau, kad esu nėščia. Dabar esu tikrai laiminga, nes nebežinau, ką pasakyti, bet jei jūs ten skaitote tai ir turite tą pačią santykių problemą ar turite sunkumų pastojant vyrą ar vaikiną ar turite kokių nors problemų, kurios nėra medicininės galios prašome susisiekti su DR, SUNNY jo el. paštu: drsunnydsolution1@gmail.com arba „whatsapp jam“ +2349030731985 ir būti 100% tikras, kad jis turi jūsų problemų sprendimą.

Kalina Lukas:
2020.04.30, 02:02:38
Atsakyti

Puikus žmogus, vadinamas dr. Ajayi, jis yra rašybos žinovas ir jo galia yra labai efektyvi. Aš dalinuosi šiuo liudijimu kaip savo didelės galios gavėjas. Aš turėjau problemų savo santuokos namuose, nes mano vyras paliko mane ir vaikus, nes turėjome nedidelį nesusipratimą, kuris yra normalus bet kurioje sąjungoje, prašau jo grįžti namo, kad būtų su mumis, bet jis atsisako to, kas man atrodo keista, jis praleidau beveik metus ir man pasisekė, kad naršydamas internete sutikau rašytoją dr. Ajayi, aš susisiekiu su juo ir paaiškinau, ką aš perėjau, ir jis man pasakė, ką reikia padaryti, ir atliko keletą burtų man, nes aš Aš rašau šį liudijimą, kad mano vyras virtuvėje ruošia mūsų maistą, dėka dr. Ajayi. Aš savo namus myliu. Jei jūs išgyvenate kokį nors gyvenimo iššūkį ir jums reikia rašybos žinovo pagalbos, dr. Ajayi yra tinkamas dvasingas asmuo šiam darbui. kontaktai „Viber“ ar „Whatsapp“: +2347084887094 arba el. paštas: drajayi1990@gmail.com

Luciane Perez:
2020.05.16, 00:51:06
Atsakyti

Sveiki, draugai, noriu šiandien įvertinti puikų vyrą, drąsiai galiu jį vadinti savo dvasiniu tėvu dėl nuostabaus dalyko, kurį jis padarė dėl manęs ir šeimos, didžio žmogaus vardas yra dr. Ajayi, aš sunkiai išgyvenu savo santuoką. namo, mano 7 metų vyras paliko mane gyventi pas kitą, sakydamas, kad nori skyrybų, buvau sukrėstas ir maldavo jį keletą mėnesių grįžti namo, tačiau visi mano pagrindai neveikė ir net paprašau jo seseries padėti. mums nesėkmingai parvežė jį namo, pamačiau vienos ponios liudijimą, kai naršiau internete, ji papasakojo, kaip burtininkų padėjėja jai padeda išgelbėti santuoką, aš susisiekiau su juo ir užrašiau jam savo viber numerį, paaiškindamas mano paties situaciją. , jis pažadėjo, kad viskas bus gerai, paprašė manęs šiek tiek informacijos apie save, kurį jam daviau, kad nustebčiau po trijų dienų burtų, kai mano vyras paskambino man į telefoną sakydamas, kad jis grįžta namo ir aš buvau laimingas, dabar gyvename laimingai kartu. Taigi, jei jums reikia rašybos keitiklio pagalbos iškilus bet kokiai problemai, susisiekite su Dr. Ajayi „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com

Linas:
2020.05.21, 10:56:40 , www.spartireklama.lt
Atsakyti

Nuostabu. Ačiū už tokius gražius ir įkvepiančius žodžius

Komentaras