BIBS ČIULPTUKŲ RINKINYS (2 VNT.)

BIBS ČIULPTUKŲ RINKINYS (2 VNT.)

Stilingieji BIBS čiulptukai pagaminti iš 100 % natūralaus latekso! Jų skydelis pagamintas iš polipropileno, kuris yra vienas lengviausių, o kartu ir tvirčiausių plastikų pasaulyje.

Didžiausia BIBS paslaptis slypi ne tik jų ilgaamžiškume (rinkoje skaičiuoja jau 50 metų), o ir vyšnios formos žinduke, kuris labiau negu bet kurie kiti čiulptukai, primena tikros krūties spenelį. Taigi jo čiulpimas itin panašus į žindymo laikotarpiu pažintus potyrius.

Siūlome rinktis čiulptuko DYDĮ pagal vaikučio amžių (komplektą sudaro 2 vnt. skirtingu spalvų čiulptukų):

* 0-6 mėn.

*6-18 mėn.

*18-36 mėn.

Sunku nesistebėti sulaukus atsiliepimų iš mamų, kurios išbandė tuziną čiulptukų, ir galiausiai, po ilgų ieškojimų atrado tinkamus. Pagal mūsų statistiką šie čiulptukai tiko net 95% kūdikių, tarp jų buvo kelios dešimtys tokių, kuriems iki tol netiko joks kitas čiulptukas!

Čiulptukus rekomenduojama keisti kas 4-5 sav. nes natūralus lateksas naudojant ilgiau nei rekomenduojama, gali pakeisti forma.

Kad šie mažyčiai šedevrai niekad nepasimestų, siūlome unikalius, specialiai jiems skirtus laikiklius. Stilingas laikiklis užtikrins, kad čiulptukas niekad nepasimes, nesusiteps ir visad bus po ranka svarbiausiomis akimirkomis.

TIK GAVĘ JŪSŲ UŽSAKYMĄ, SUSISIEKSIME SU JUMIS, NURODYTAIS KONTAKTAIS, DĖL SPALVOS PARINKIMO.

Laikiklį segame prie kūdikio rūbų, o prie laisvojo galo tvirtiname čiulptuką (taip, kaip nuotraukoje). Taip pritvirtinus, net kūdikiui išspjovus čiulptuką, jis nenukris ant žemės. 

  • Prekės kodas: BIBS2
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 12.95€

Galimi pasirinkimai